آموزش بخش تنظیمات افزونه گرویتی ویو

( سه شنبه ، 30 شهریور سال 1400 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه سی و نهم

آموزگار :

فرید معیریان

در این جلسه از آموزش افزونه گرویتی ویو قراره بخش تنظیمات این افزونه را بررسی نماییم. این بخش یکی از مهمترین بخش ها در این پلاگین کاربردی هست و ما در این بخش میتوانیم مواردی مهمی از قبیل نوع نمایش ورودی ، بخش محدود سازی جستجو و یا مواردی از قبیل فیلتر در ویو را تنظیم نماییم. ( ادامه مطلب … )

افزونه فرم ساز گراویتی

افزونه فرم ساز گراویتی فرم ، قدرتمندترین!

اگه دوست داری فرم های خیلی خاص بسازی باید افزونه گراویتی فرم استفاده کنی که بصورت اورجینال توسط تیم ابزار وردپرس عرضه شده است.

افزونه فرم ساز گراویتی

افزونه فرم ساز گراویتی فرم ، قدرتمندترین!

اگه دوست داری فرم های خیلی خاص بسازی باید افزونه گراویتی فرم استفاده کنی که بصورت اورجینال توسط تیم ابزار وردپرس عرضه شده است.

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

آموزش بخش تنظیمات افزونه گرویتی ویو

( سه شنبه ، 30 شهریور سال 1400 )

جلسه قبل به سراغ بخش تاییدیه گرویتی ویو رفتیم و حالا در این جلسه می‌خواهیم بخش تنظیمات افزونه گرویتی ویو را با یکدیگر مرور کنیم و ببینیم کاربرد هر کدام دقیقا چیست. پس تا پایان این مقاله از دوره آموزش رایگان گرویتی فرم همراه ما باشید. 😉

تنظیمات ویوها

به پیشخوان وردپرس خود مراجعه کنید و از قسمت ویوها به بخش همه ویوها بروید. یکی از ویوهای مورد نظر خود را باز کنید.

به قسمت نمایش پیشرفته طرح‌بندی بروید. در بخش تنظیمات نمایش، گزینه‌ای به نام لایت باکس وجود دارد که اگر آن را فعال کنید تصویری که کاربر در فرم آپلود کرده را به صورت یک پاپ‌آپ مشاهده خواهید کرد.

لایت باکس گرویتی ویو

در بخش تنظیمات پیشرفته می‌توانید مشخص کنید که در هر صفحه ویو، چند ورودی نمایش داده شود.

اگر گزینه “پنهان کردن داده ویو تا زمانی که جستجو انجام شود” را فعال کنید تا زمانی که کاربر داده مورد نظر خود را جستجو نکند ورودی به او نمایش داده نمی‌شود.

جستجو گرویتی ویو

در صورتی که گزینه “حذف ورودی” را برای کاربران فعال کنید و این ستون را به صفحه ویو خود اضافه نمایید، کاربر قادر خواهد بود که هر ورودی را که خواست حذف کند.

حذف فیلد در گرویتی ویو

همانطور که در جلسه قبل توضیح دادیم با کلیک بر روی آیکون چرخ‌دنده و سپس با مراجعه به بخش برچسب می‌توانیم نام هر ستون را در صفحه ویو خود تغییر دهیم.

در بخش فیلتر و مرتب سازی شما می‌توانید چینش و ترتیب ستون‌های ویو را به صورت دلخواه تغییر دهید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید فیلتری بر روی ویو اعمال کنید.

فیلتر گرویتی ویو

در قسمت مجوزها اگر گزینه “جلوگیری از دسترسی مستقیم” را تیک بزنید برای استفاده از برگه حتما باید از کد کوتاه استفاده کنید.

دسترسی مستقیم در گرویتی ویو

گزینه بعدی، “کاربران مجاز به کپی می‌باشند” است. اگر این گزینه را فعال کنید و ستون مربوطه را به صفحه ویو اضافه نمایید؛ کاربر قادر است که از هر ورودی کپی بگیرد.

مورد دیگر “اجازه برون بری” است که به کاربران اجازه می‌دهد از ورودی‌ها خروجی بگیرند. اگر بر روی آیکون جلوی این گزینه کلیک کنید، به شما آموزش خواهد داد که چگونه دانلود فایل ورودی را برای کاربرانتان فعال کنید. کافی است که ستون Custom Content را به ستون‌های جدول خود اضافه کنید. به قسمت تنظیمات این بخش بروید و لینک مورد نظر را در قسمت مربوطه وارد نمایید.

سخن پایانی

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم در بخش تنظیمات افزونه گرویتی ویو به شما عزیزان و همراهان همیشگی سایت ابزار وردپرس کمک کرده باشیم. اگر هنگام کار با افزونه گرویتی ویو (Gravity View) به سوال یا مشکل خاصی برخورد کردید، کافی است در قسمت دیدگاه‌ها مطرح کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به شما عزیزان پاسخ دهیم. در جلسه آینده همراه ما باشید که می‌خواهیم نمایش ویو به صورت طرح ساده را آموزش دهیم.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

4 دیدگاه. Leave new

 • حمیده فاطمی
  سپتامبر 10, 2021 8:24 ب.ظ

  سلام
  من دو سوال داشتم که خیلی مهمه

  اول اینکه من جدول ورودی ها را درست میکنم
  ولی روی آیکن ویرایش ورودی که میزنم، فقط یک صفحه سفید نشانم میدهد و خبری از ویرایش نیست!

  دوم وقتی از ادمین بودن سایت خارج میشوم، کلا ستون ویرایش ورودی را دیگر نشان نمیدهد.
  مگر با این افزونه این قابلیت نیست که بدون ورود به پنل سایت کاربران فرمشان را بتوانند ویرایش کنند؟

فهرست