طرح ساده در نمایش ویو

( چهارشنبه ، 5 اردیبهشت سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه چهل

آموزگار :

فرید معیریان

جلسه چهلم و آخرین جلسه از فصل پنج آموزش افزونه گرویتی فرم که این جلسه نیز مثل چند جلسه گذشته مربوط به پلاگین مکمل و کاربردی گرویتی ویو هست و در این قسمت قراره به شما آموزش بدیم که چطور باید از بخش نمایش ساده در طرح های مربوط به ویو خود استفاده نمایید. پس تا انتهای این ویدئو همراه ما باشید. ( ادامه مطلب … )

افزونه فرم ساز گراویتی

افزونه فرم ساز گراویتی فرم ، قدرتمندترین!

اگه دوست داری فرم های خیلی خاص بسازی باید افزونه گراویتی فرم استفاده کنی که بصورت اورجینال توسط تیم ابزار وردپرس عرضه شده است.

افزونه فرم ساز گراویتی

افزونه فرم ساز گراویتی فرم ، قدرتمندترین!

اگه دوست داری فرم های خیلی خاص بسازی باید افزونه گراویتی فرم استفاده کنی که بصورت اورجینال توسط تیم ابزار وردپرس عرضه شده است.

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

طرح ساده در نمایش ویو

( چهارشنبه ، 5 اردیبهشت سال 1403 )

جلسه قبل بخش تنظیمات افزونه گرویتی ویو را باهم مرور و بررسی کردیم. حالا در این جلسه می‌خواهیم نحوه نمایش ویو به صورت طرح ساده را به شما عزیزان آموزش دهیم. پس تا آخر این مقاله آموزشی از دوره کامل افزونه گرویتی فرم همراه ما باشید. ?

مانند همیشه ابتدا به پیشخوان وردپرس خود بروید و سپس به قسمت ویوها مراجعه کنید. برای یکی از فرم‌های خود یک ویو جدید بسازید. گزینه جدول را انتخاب کنید. ابتدا بخش نمایش طرح بندی پیشرفته را کامل نمایید و مشخص کنید که چه مواردی را می‌خواهید در صفحه اصلی ویو خود نمایش دهید. بر روی گزینه افزودن ستون جدول کلیک کنید و بر طبق فرم خود فیلدهای مورد نظر را انتخاب نمایید. سپس ویو خود را منتشر کنید.

افزودن ویو

نحوه عملکرد نمایش ساده طرح بندی

به وسیله این گزینه شما می‌توانید در صفحه ویو خود جدولی درست کنید و جلوی نام هر کاربر لینکی را برای دیدن اطلاعات بیشتر آن قرار دهید. حتی با کلیک بر روی گزینه آموزش، می‌توانید نحوه استفاده از این قابلیت را یاد بگیرید.

جدول گرویتی ویو

در این قسمت بر روی گزینه افزودن ستون‌های جدول کلیک کنید و فیلدهایی که می‌خواهید برای جزئیات بیشتر از کاربر ببینید را انتخاب نمایید.

افزودن ستون جدول

به قسمت نمایش پیشرفته طرح بندی بازگردید و بر روی گزینه افزودن ستون‌های جدول کلیک کنید. سپس فیلد Link to single Entry را به صفحه ویو خود اضافه کنید.

 

افزودن لینک

 

همانطور که در گذشته آموزش دادیم می‌توانید با کلیک بر روی آیکون چرخ دنده برچسب فیلد را تغییر دهید.

 

برچسب ها در گرویتی ویو

در آخر پس از زدن گزینه به‌روزرسانی لینکی با عنوان “نمایش جزئیات” جلوی نام هر کاربر اضافه خواهد شد که اگر بر روی آن کلیک کنید، فیلدهایی که خودتان از قسمت افزودن ستون‌های جدول نمایش ساده طرح بندی انتخاب کرده بودید را در این قسمت مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید هر فیلدی که مورد نیاز است را می‌توانید به دلخواه به ویو خود اضافه کنید.

پس متوجه شدید که برای نمایش جزئیات بیشتر می‌توانید از این روش استفاده کنید تا صفحه ویو شما به هم ریخته و شلوغ نشود.

همچنین از قسمت تنظیمات نمایش ساده شما می‌توانید عنوان‌های ورودی تک خود را وارد کنید. البته ما پیشنهاد نمی‌کنیم که این موارد را به صورت دستی وارد کنید. می‌توانید گزینه مخفی کردن فیلدهای خالی را تیک بزنید تا فیلدهای خالی را دیگر نمایش ندهد.

فیلد خالی ویو هاسخن پایانی

در این جلسه نحوه نمایش ویو به صورت طرح ساده را یاد گرفتیم. جلسه بعدی در رابطه با بخش ویرایش ورودی در گرویتی ویو که بسیار قسمت مهمی در افزونه گرویتی ویو (Gravity View) است صحبت خواهیم کرد. راستی! مثل همیشه اگر سوال یا مشکلی در رابطه با مباحث گفته شده داشتید، کافی است در قسمت دیدگاه‌ها بیان کنید تا در اسرع وقت به شما عزیزان و همراهان سایت ابزار وردپرس پاسخ دهیم. ?

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست