بخش ویرایش ورودی در گرویتی ویو

( پنجشنبه ، 1 مهر سال 1400 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه چهل و یک

آموزگار :

فرید معیریان

این آموزشی که در حال حاضر قصد مشاهده آن را دارید شروع فصل ششم از آموزش افزونه گرویتی فرم هست ولی نکته ای که وجود دارد ، این است که دیگر آموزش ها اختصاصی مربوط به افزونه گرویتی فرم به پایان رسیده است و شما هم اکنون در حال مشاهده آموزش های اختصاصی افزونه گرویتی ویو هستید و این قسمت نیز مربوط به بخش بسیار مهم در این پلاکین کاربردی و آن هم بخش ویرایش ورودی در ویو ها است. ( ادامه مطلب … )

افزونه فرم ساز گراویتی

افزونه فرم ساز گراویتی فرم ، قدرتمندترین!

اگه دوست داری فرم های خیلی خاص بسازی باید افزونه گراویتی فرم استفاده کنی که بصورت اورجینال توسط تیم ابزار وردپرس عرضه شده است.

افزونه فرم ساز گراویتی

افزونه فرم ساز گراویتی فرم ، قدرتمندترین!

اگه دوست داری فرم های خیلی خاص بسازی باید افزونه گراویتی فرم استفاده کنی که بصورت اورجینال توسط تیم ابزار وردپرس عرضه شده است.

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

بخش ویرایش ورودی در گرویتی ویو

( پنجشنبه ، 1 مهر سال 1400 )

جلسه قبل توضیحاتی درمورد طرح ساده در نمایش ویو دادیم. حالا در این جلسه می‌خواهیم به سراغ بخش ویرایش ورودی در گرویتی ویو برویم. همچنین چگونه این دسترسی را برای مدیر فعال کنیم و به کاربر این اجازه را بدهیم که وقتی فرمی را پر می‌کند، بتواند به وسیله این صفحه اطلاعات ورودی خود را ویرایش کند.

ویرایش فرم‌ها

به داشبورد وردپرس بروید و به قسمت ویوها مراجعه کنید.

ویرایش گرویتی ویو

برو روی گزینه ویرایش در زیر فرم کلیک نمایید. حالا می‌خواهیم به مدیر سایت و کاربر خود برای ویرایش فرم اجازه دسترسی بدهیم. به قسمت ویرایش ورودی طرح بندی بروید. بر روی گزینه افزودن فیلد کلیک نمایید. زیرا باید مشخص کنید که کدام فیلدها را می‌خواهید ویرایش کنید و کاربر به کدامیک از فیلدها بتواند دسترسی داشته باشد. فیلدهایی که می‌خواهید ویرایش شوند را انتخاب کنید.

ویرایش ورودی طرح بندیاگر بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید، می‌توانید قابلیت روئیت را تنظیم کنید و مشخص نمایید که چه شخص و کاربرانی می‌توانند به ویرایش دسترسی داشته باشند. قابل ذکر است، شما که مدیر سایت هستید در هر صورت به این ویرایش دسترسی خواهید داشت؛ پس گزینه را بر روی ایجاد کننده ورودی قرار دهید. اگر گزینه را بر روی مدیریت بگذارید فردی که فرم را پر کرده برای ویرایش دسترسی نخواهد داشت.

ایجاد کننده ورودی

 

سپس به قسمت نمایش پیشرفته طرح بندی بروید و برو گزینه افزودن ستون‌‌ها به جدول کلیک کنید. گزینه پیوند به ویرایش ورودی را اضافه کنید.

پیوند به ویرایش ورودی

در آخر زمانی که گزینه بروزرسانی را می‌زنید در صفحه ویو مشاهده خواهید کرد که گزینه‌ای به نام پیوند به ویرایش ورودی اضافه شده است. همانطور که در گذشته آموزش دادیم با کلیک بر روی آیکون چرخ دنده این فیلد می‌توانید نام آن را تغییر دهید. اگر گزیه ویرایش را انتخاب کنید فیلدهایی که مشخص کردید را می‌توانید ویرایش نمایید.

در قسمت تنظیمات ویرایش ورودی می‌توانید موارد مورد نظر خود را تعیین کنید. به عنوان مثال اگر گزینه “اجازه ویرایش توسط کاربر” را تیک بزنید، کاربری که فرم را پر کرده قادر خواهد بود فیلدهای مورد نظر را ویرایش کند. یا اگر گزینه “تغییر وضعیت پس به در انتظار تایید پس از ویرایش” را فعال کنید، اگر کاربری اطلاعاتی را ویرایش کند دیگر در سایت نمایش داده نمی‌شود و به حالت در انتظار تایید درمی‌آید. به همین علت باید منتظر باشد تا مدیر سایت اطلاعات ویرایش شده را تایید کند تا در صفحه ویو به نمایش درآید.

در قسمت انتقال پس از ویرایش می‌توانید مشخص کنید که کاربر پس از ویرایش اطلاعاتش به چه صفحه‌ای منتقل شود.

ویرایش ورودی گرویتی ویو

سخن پایانی

در جلسه آینده قصد داریم کاربرد فیلد مخفی در گرویتی فرم را به شما عزیزان و همراهان سایت ابزار وردپرس آموزش دهیم. اگر سوالی یا مشکلی در رابطه با بخش ویرایش ورودی در گرویتی ویو دارید، کافی است در قسمت دیدگاه‌ها برای ما ارسال کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست