معرفی دوره آموزشی زنان مبتکر

( شنبه ، 5 خرداد سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه یک

آموزگار :

مهدی جبین پور

امروزه زنان جدای از جنسیت قادر به انجام کارهای زیادی هستند و پا به پای مردان در تأمین معیشت خانواده تلاش می کنند. شاید در سالیان دور، کسب رتبه های بالای علمی و ورزشی و... بانوان دور از ذهن بود ولی در سال های اخیر زنان ثابت کردند، با تلاش، پشتکار و صبر می شود به پیشرفت های بزرگی دست پیدا کرد. ( ادامه مطلب … )

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

معرفی دوره آموزشی زنان مبتکر

( شنبه ، 5 خرداد سال 1403 )

هدف از این دوره

زنان و دختران تحصیلکرده امروز، تمایل بیشتری به داشتن رتبه اجتماعی و کسب درآمد دارند. فارغ از سن، رشته تحصیلی، شهر محل سکونت، سطح درآمد، جایگاه اجتماعی و … این حق هر بانویی است که در پی علایق خود رفته و بتواند با کار و تلاش درآمدی برای خود به دست آورد.  حتی کارآفرین بوده و به دیگران نیز برای کسب روزی کمک کنند.

هدف از دوره آموزشی زنان مبتکر این است که راه را به زنان برای شروع فعالیت شغلی خود و دیگران نشان داده و زمینه­ ساز کار و پیشرفت آنان باشد.

مطالب گفته شده در این دوره آموزشی زنان مبتکر کاربردی است . بانوان ایران زمین با فراگیری این مطالب می­توانند برای خود کسب و کار ایجاد نموده و به هم ­  نوعان خود نیز یاری رسانند. دوره آموزشی زنان مبتکر به طور مرتب و متوالی برای استفاده شما عزیزان به روز­رسانی خواهد شد . در طی دوره شغل و حرفه­ های متناسب با زنان معرفی شده که حاصل فرآگیری و به کار­گیری آن ها پیشرفت در زندگی مطلوب و درآمد بالا خواهد بود.

هدف دوره آموزشی زنان مبتکر

هدف از دوره آموزشی زنان مبتکر، معرفی و شناخت راه ­هایی است که بانوان ایران با استفاده و به کار بستن آن به خود و دیگران برای بهبود زندگی در خور شأنشان کمک کنند.

  • در این دوره آموزشی قرار است به اطرافمان نگاه کرده و از آن درآمد کسب کنیم.

همیشه لازم نیست نگاه دور و دست نیافتنی به اهداف و نیازهای خود داشته باشیم. کمال­گرایی صفت خوبی است ولی باید بدانید در اطراف ما گنج­ های بسیاری برای استفاده نهفته شده که با شناخت و تفکر بر روی آن­ ها می­توان به بهترین شکل ممکن از آن­ ها استفاده کرد و بهره گرفت. با نگاه دقیق به اطراف خود، می­توانید ایده ­های بسیار زیادی را پیدا کنید که تا به حال کسی آن را به کار نگرفته و یا اگر هم قبلاً مورد استفاده قرار گرفته باشند. با خلاقیت خود آن را تغییر داده و از نو استفاده کنید . حتی در شهر خود زمینه ­ساز کار و فعالیت افراد دیگر نیز باشید.

  • روش برخورد با اطلاعات روزمره را تغییر داده و هوشمندانه فکر کنیم.

با نگاه دقیق و جزئی به اطلاعات فراوانی که هر روزه در ارتباط با افراد، شبکه ­های اجتماعی و دنیای مجازی که امروزه جزء جدا نشدنی زندگی ما شده ­اند ، مواجه هستیم. می توان از آن­ ها برای ایجاد یا پیشرفت زمینه ­های کاری و اقتصادی استفاده کرد.

  • نسبت به خود و دیگران آشتی برقرار کنیم تا به موفقیت برسیم.

از موفقیت و پیشرفت دیگران خوشحال شده و لذت ببریم. حسادت و فکرهای بد را کنار گذاشته و با دستگیری و حمایت از همدیگر به پیشرفت و تعالی خود و دیگران کمک کنیم. با تغییر طرز فکر خود و خدمت به هم در بهبود بهتر و سریعتر زندگی استفاده کنیم.

  • تجربه­ های صحیح بیزینس و کسب و کار را یاد بگیریم و به آن عمل کنیم.

تجربه کردن خوب است. البته در ادامه مسیر موفقیت استفاده از تجربه و اطلاعات دیگران به هموارتر کردن راه و دست­یابی سریعتر به هدف مناسب­تر است.

شرایط این دوره آموزشی چیست؟

  • برای شرکت در این دوره آموزشی هیچ پولی لازم نیست و همگان می­توانند از آن بهره­مند شوند.

شرکت در این دوره آموزشی محدود به امکانات خاصی نیست . فرآگیری آن برای همه بانوان میسر است.

  • کسانی که در این دوره شرکت می کنند باید قدرت تغییر خودشان را داشته باشند.

برای بهره ­گیری مناسب از این دوره، باید به اندازه کافی انعطاف پذیر بوده و قدرت تغییر در دیدگاه، طرز فکر و اعمال خود را داشته باشید.

  • صبر کردن نیاز به تمرین و یادگیری دارد. بنابراین باید تصمیم بگیرید صبور باشید.

موفقیت نیاز به صبر و حوصله دارد . باید برای آن مدتی را صبور بود تا کار و فعالیت به نتیجه برسد. پس ناامید نشده و جا نزنید!!!

  • برای موفقیت باید همه نیروها را به سمت هدفتان متمرکز کنید.

شکست در زندگی همه ما وجود دارد. با پذیرفتن شکست و شروع دوباره با انگیزه بیشتر و استفاده از تجارب خود و دیگران با توان و نیروی دو چندان به سمت هدف و موفقیت پیش روید.

اهداف و نیروهای بالقوه خود را به بالفعل تبدیل کرده و برای شروع یک کسب و کار عالی شروع کنید. در ادامه دوره آموزشی زنان مبتکر با گروه آموزشی ابزار وردپرس همراه بوده و به موفقیت و توانایی خود ایمان داشته باشید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

2 دیدگاه. Leave new

فهرست