آموزش پیدا کردن بهترین کلمه کلیدی

( سه شنبه ، 4 اردیبهشت سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه شانزده

آموزگار :

مهدی جبین پور

در این جلسه قصد داریم در رابطه با کلمه کلیدی برای شما توضیح دهیم. تاکنون تا حدودی مباحث تولید محتوا را توضیح دادیم و اکنون شما می‌توانید کار خودتان را شروع کنید. آموزش‌ها ادامه‌دار هستند و هنوز آموزش های زیادی هستند که شما باید مشاهده کنید. ( ادامه مطلب … )

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

آموزش پیدا کردن بهترین کلمه کلیدی

( سه شنبه ، 4 اردیبهشت سال 1403 )

اکنون شما می‌توانید کار خودتان را شروع کنید. آموزش‌ها ادامه‌دار هستند و هنوز آموزش های زیادی هستند که شما باید مشاهده کنید. در نهایت شروع کار شما در این نقطه است و شما باید تولید محتوای خودتان را شروع کنید.

باوجوداینکه باید آموزش هایی بعدی که در اختیار شما قرار می‌دهیم نیز به‌صورت مستمر انجام شوند ولی موردی که شما باید به‌صورت منظم هر چند وقت یک‌بار آن را به شکل عالی انجام دهید تولید محتوا است. این برای موفقیت خودتان است و بقیه موارد شامل یکسری اقداماتی است که به سئو وب‌سایت شما کمک می‌کند. اما هنوز آموزش های زیادی در پیش است و امید است که شما بتوانید توسط آن ها به موفقیت زیادی در بحث سئو دست پیدا کنید.

بهترین کلمه کلیدی چیست

پیدا کردن کلمه کلیدی اکنون خیلی راحت است. خیلی از افراد حساسیت زیادی به خرج می‌دهند.  وب‌سایت‌های مختلفی را ارائه می‌کنند که باعث می‌شود کاربر سردرگم شده و نتواند کلمه کلیدی را پیدا کند. اما ما به شما خیلی راحت دو ابزار آموزش می‌دهیم که این دو ابزار بهترین کلمه کلیدی را ازنظر آمار جهانی به شما نشان می‌دهد. از این دو کلمه کلیدی هم می‌توانید برای استراتژی‌های آینده خود استفاده کنید و هم اینکه برای پیدا کردن کلمه کلیدی محتوای خود از آن استفاده کنید.

همچنین موضوع جالب دیگری که در این آموزش به شما یاد می‌دهیم این است که بیشترین سرچ در گوگل برای موضوعی که روی آن کار می‌کنید چه چیزی بوده است و اگر روی آن ها سرمایه‌گذاری کنید بازدهی بسیار بالایی به‌دست خواهید آورد.

پیدا کردن بهترین کلمه کلیدی

برای انجام این کار طبق آموزش ویدئویی در این قسمت مرورگر خودتان را بازکنید. ما در اینجا به شما دو ابزار معرفی می‌کنیم که ابزار اول Google.com است و دیگری ابزار Keywordtool.io است که تازه ارائه‌شده و خودمان نیز از آن نتیجه خوبی گرفته‌ایم. این ابزار می‌تواند در این زمینه به شما کمک زیادی کند و سرعت آن نیز خیلی عالی است.

استفاده از گوگل برای پیدا کردن کلمه کلیدی

ابتدا در مرورگر خودتان سایت گوگل را بازکنید. فرض کنید که اکنون قصد داریم در رابطه با یک خودروی خاص تولید محتوا کنیم. اکنون قصد داریم متوجه شویم که بهتر است از چه کلمه کلیدی استفاده کنیم و در هر پاراگراف آن کلمه را به‌کار ببریم تا ازنظر سئو فوق‌العاده پیشرفت داشته باشیم.

به‌عنوان‌مثال قصد داریم در رابطه با خودروی مزدا 3 جستجو کنیم. همان‌طور که در ویدئو مشاهده می‌کنید زمانی که کلمه مزدا را در مرورگر جستجو می‌کنیم به‌صورت پیش‌فرض آن دسته از کلماتی که بیشترین جستجو داشته‌اند را برای ما نمایش می‌دهد .این مورد شامل مزدا 3، مزدا دو کابین، مزدا 3 نیو و… است. این موارد می‌توانند به‌عنوان کلمه کلیدی شما مورداستفاده قرار بگیرد.

در مثالی دیگر ما در مرورگر خود جمله “درآمدزایی صنایع‌دستی” را جستجو می‌کنیم تا بتوانیم کلمات کلیدی را به‌دست آوریم. اما همان‌طور که مشاهده می‌کنید در این قسمت که بیشتر از یک یا دو کلمه است گوگل به نحوی کم می‌آورد و نمی‌تواند به شما کمک کند. در چنین مواقعی است که می‌توانید از سایتی که برای شما ذکر کردیم استفاده کنید.

نحوه استفاده از ابزار Keywordtool.io

پس در مرورگر خود سایت Keywordtool.io را بازکنید. این وب‌سایت بسیار کاربردی و عالی است و در این زمینه می‌تواند به شما کمک زیادی کند. همان‌طور که مشاهده کردید توسط جستجو گوگل ما نتوانستیم آمار کلمه کلیدی را پیدا کنیم ولی در این سایت می‌توانید این کار را انجام دهید.

بنابراین در قسمت مربوطه جمله “درآمدزایی صنایع‌دستی” را نوشته و قصد داریم متوجه شویم کلمه‌ای که اکنون به ذهن ما می‌رسد چقدر به آن چیزی که افراد در گوگل جستجو می‌کنند شباهت دارد. سپس بدون تغییر دیگر قسمت‌ها روی آیکون جستجو کلیک کنید تا جستجو را شروع کند.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید درآمدزایی صنایع‌دستی و کسب درامد از صنایع‌دستی بیشترین جستجو را داشته است. اکنون اگر ما کلمه “زایی” را حذف کنیم مشاهده می‌کنیم که نتایج بسیار بهتری را در اختیار ما قرار می‌دهد. مثلاً در اینجا درامد ایران از صنایع‌دستی یا درامد صنایع‌دستی در گرجستان و بسیاری موارد دیگر بیشترین جستجو را داشته‌اند. این موارد می‌توانند در مورد استراتژی‌های آینده، محتوای آینده و انتخاب بهترین کلمه کلیدی الان به شما کمک زیادی کند.

مثال

در مثالی دیگر اکنون اگر شما در این وب‌سایت کلمه “گوشی Honor” جستجو کنید نیز دقیقاً همان مواردی که جستجو شده است در اختیار شما قرار خواهد گرفت. به‌عنوان‌مثال قیمت گوشی Honor و دیگر موارد را برای شما نمایش داده است. فرض کنید در مورد “قالب زفایر” جستجو کرده‌اید. اگر آن را در این وب‌سایت جستجو کنید مشاهده می‌کنید که تعداد زیادی کلمه کلیدی نمایش می‌دهد و می‌تواند به شما کمک کند.

همگی این‌ها بیشترین کلمات کلیدی می‌باشند که جستجو شده‌اند. همان‌طور که مشاهده می‌کنید استفاده از این ابزارها بسیار ساده است و بهتر است که شما حساسیت زیادی به خرج ندهید. سعی کنید یکی از Keyword هایی که در اینجا برای شما نمایش داده می‌شود را انتخاب کنید. چراکه بیشترین آمار را در اینجا داریم و ذهن جستجو کننده این جمله‌بندی‌ها را نسبت به آنچه شما نوشته‌اید می‌پسندد.

در جلسات بعدی نیز ما مباحث تولید محتوا و موارد مربوط به آن را باز هم توضیح خواهیم داد.

موفق باشید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

69 دیدگاه. Leave new

فهرست