اشتراک گذاری در توییتر با FS Poster

( یکشنبه ، 6 خرداد سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه پنجم

آموزگار :

فرید معیریان

در جلسه پنجم از آموزش افزونه اف اس پوستر ، به سراغ افزودن اکانت توییتر از بخش حساب ها میرویم و برای اینکار کافیست شما به اکانت توییتر خود ورود کرده باشید و سپس اتصال به افزونه اف اس پوستر به راحتی هر چه تمام تر انجام می شود. پس از افزونه حساب کافیست حساب مد نظر را فعال نمایید و سپس اقدام به اشتراک گذزی مطالب در این شبکه اجتماعی نمایید ( ادامه مطلب … )

افزونه Fs Poster - اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

افزونه fs poster برای ارسال مطالب به شبکه های اجتماعی

با اف اس پوستر به راحتی میتونید مطالب سایتتون را خودکار به شبکه های اجتماعی مثل تلگرام ، اینستاگرام و فیس بوک و … ارسال کنید.

افزونه Fs Poster - اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

افزونه fs poster برای ارسال مطالب به شبکه های اجتماعی

با اف اس پوستر به راحتی میتونید مطالب سایتتون را خودکار به شبکه های اجتماعی مثل تلگرام ، اینستاگرام و فیس بوک و … ارسال کنید.

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

اشتراک گذاری در توییتر با FS Poster

( یکشنبه ، 6 خرداد سال 1403 )

در جلسه پنجم از آموزش افزونه FS Poster ، به آموزش افزودن اکانت توییتر در این افزونه می‌پردازیم، با ما همراه باشید.

اشتراک گذاری مطالب سایت در توییتر با افزونه FS Poster

برای اضافه کردن حساب کاربری توییتر به افزونه FS Poster، ابتدا لازم است اکانت توییتر خود را روی مروگر اینترنت باز کنید. در مرحله بعد وارد پیشخوان وردپرس خود شوید و از منو FS Poster گزینه “حساب‌ها” را انتخاب نمایید، سپس وارد بخش “Twiter”  شوید و روی گزینه “افزودن حساب جدید” کلیک نمایید. کافی است در صفحه‌ای که به نمایش گذاشته می‌شود روی دکمه “دریافت دسترسی” کلیک کنید تا پنجره اجازه دسترسی برای شما فعال شود، در این مرحله روی دکمه “Authorize app”  کلیک کنید تا اکانت توییتر با موفقیت به حساب افزونه اضافه شود.

بعد از اضافه کردن اکانت توییتر برای شروع عملیات اشتراک گذاری پست‌ها باید این حساب فعال‌سازی شود. برای فعال سازی کافی است روی علامت تیک که مقابل حساب توییتر شما نمایش داده می‌شود کلیک کنید و سپس روی دکمه “فعال‌سازی” کلیک نمایید. درنظر داشته باشید که به دلیل فیلتر بودن توییتر، برای اضافه کردن حساب این شبکه اجتماعی  به افزونه FS Poster باید هاست شما از یک کشور خارجی سرویس بگیرد.

تنظیمات توییتر

برای ایجاد تغییرات در اشتراک گذاری پست‌ها در اکانت توییتر، از بخش تنظیمات افزونه FS Poster وارد تنظمیات توییتر شوید. در این بخش تنظیماتی مختلفی وجود دارد که به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

تنظیمات بخش توییتر در افزونه FS Poster
تنظیمات بخش توییتر در افزونه FS Poster

نوع پست

در این بخش تعیین می‌کنید نوع پست برای اشتراک گذاری به چه صورتی باشد. با کلیک روی کادر کشویی 4 حالت از اشتراک گذاری پست به نمایش گذاشته می‌شود.

  • نمایش کارت لینک
  • فقط پیام سفارشی
  • فقط تصویر شاخص
  • همه تصاویر پست

با کلیک بر روی هر گزینه نوع پست اشتراک گذاری را براساس سلیقه خود تنظیم کنید.

تعداد کاراکترهای پیام سفارشی را محدود کنید

با فعال کردن این گزینه، تعداد کاراکترهای پست برای نمایش در توییتر محدود می‌شود.

پیام سفارشی

در تنظیمات پیشفرض تنها عنوان و تصویر شاخص یک پست به اشتراک گذاشته می‌شود، برای به اشتراک  گذاشتن محتوا و سایر بخش‌های پست، از بخش پیام سفارشی می‌توانید طبق تصویر زیر هر بخشی را که قصد به اشتراک گذاشتن آن را دارید انتخاب کنید و سپس روی دکمه “ذخیره تنظیمات” کلیک نمایید. لازم به ذکر است که عملیات سفارشی سازی برای هر پست بصورت دستی نیز قابل اجرا است.

به اشتراک گذاشتن پست در توییتر با کمک افزونه FS Poster

برای به اشتراک گذاشتن پست در توییتر کافی است که پست جدید خود را انتشار دهید و یا یکی از پست‌های قبلی که قصد انتشار آن را دارید در حالت ویرایش باز کنید.

اگر قصد دارید پست جدیدی به سایت خود اضافه کنید، ابتدا روی “افزودن نوشته” کلیک کنید و پس از نوشتن عنوان، متن پست و قرار دادن تصویر شاخص می‌توانید تنظیمات مربوط به اشتراک گذاری را انجام دهید. در قسمت  بالایی ستون چپ، اطلاعات مربوط به اشتراک گذاری نمایش داه می‌شود، ابتدا تیک اشتراک را فعال کنید و سپس کافی است توییتر را انتخاب کنید تا بخش مربوط به سفارشی‌سازی پست نمایان شود. در مرحله بعد روی گزینه “افزودن” کلیک کنید، در این مرحله اگر چند حساب توییتر اضافه کرده باشید می‌توانید حساب موردنظر خود را انتخاب نمایید. در مرحله آخر روی دکمه “انتشار” کلیک کنید تا همزمان با اضافه شدن پست به سایت، این پست درحساب کاربری توییتر نیز به اشتراک گذاشته شود.

اشتراک گذاری نوشته‌های قبلی در توییتر

علاوه بر به اشتراک گذاشتن پست‌های جدید، امکان اشتراک گذاری پست‌های قدیمی نیز در افزونه FS Poster فراهم شده است. برای این کار به صفحه‌ نوشته‌ها بروید و در بخش مقابل نوشته موردنظر، روی علامت اشتراک گذاری کلیک نمایید. در صفحه‌ای که برای شما به نمایش در‌می‌آید امکان انتخاب اشتراک گذاری پست در شبکه‌های اجتماعی متفاوت فراهم شده است. با کلیک بر روی حساب‌ توییتر و کلیک روی دکمه “افزودن” پست در شبکه اجتماعی موردنظر به اشتراک گذاشته می‌شود.

به اشتراک گذاشتن پست بصورت مستقیم در توییتر توسط افزونه FS Poster

برای به اشتراک گذاری پست‌ سفارشی و بصورت مستقیم وارد تنظیمات افزونه FS Poster بشوید و گزینه “اشتراک مستقیم” را انتخاب نمایید. در این قسمت می‌توانید یک پست سفارشی را آماده کنید و مستقیما در حساب کاربری توییتر خود به اشتراک بگذارید.

گزارش‌های اشتراک گذاری

در بخش تنظیمات افزونه FS Poster با انتخاب زبانه “گزارش‌ها” به اطلاعات مربوط به اشتراک گذاری پست‌ها در شبکه‌های اجتماعی مختلف دسترسی پیدا می‌کنید. به عنوان مثال متوجه می‌شوید پستی که به تازگی در سایت منتشر کرده‌اید در کدامیک از حساب‌های شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست