اشتراک گذاری در سایت های وردپرسی با افزونه FS Poster

( چهارشنبه ، 27 تیر سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه هشتم

آموزگار :

فرید معیریان

یکی از قابلیت های بسیار جالبی که در افزونه FS Poster میتوانید مشاهده نمایید ، گزینه اشتراک گذاری در سایت های وردپرسی است. با کمک این قابلیت شما قادر خواهید بود به طور همزمان در چندین سایت وردپرسی مطالب خود را به اشتراک بگذارید ( ادامه مطلب … )

افزونه Fs Poster - اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

افزونه fs poster برای ارسال مطالب به شبکه های اجتماعی

با اف اس پوستر به راحتی میتونید مطالب سایتتون را خودکار به شبکه های اجتماعی مثل تلگرام ، اینستاگرام و فیس بوک و … ارسال کنید.

افزونه Fs Poster - اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

افزونه fs poster برای ارسال مطالب به شبکه های اجتماعی

با اف اس پوستر به راحتی میتونید مطالب سایتتون را خودکار به شبکه های اجتماعی مثل تلگرام ، اینستاگرام و فیس بوک و … ارسال کنید.

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

اشتراک گذاری در سایت های وردپرسی با افزونه FS Poster

( چهارشنبه ، 27 تیر سال 1403 )

در جلسه هشتم از آموزش کار با افزونه Fs Poster به آموزش اشتراک گذاری پست‌ها در سایت‌های وردپرسی با کمک این افزونه می‌پردازیم.

اشتراک گذاری در سایت‌های وردپرسی

یکی دیگر از قابلیت‌های بسیار جالبی که افزونه FS Poster در اختیار شما قرار داده است، گزینه اشتراک گذاری در سایت‌های وردپرسی است. با کمک این قابلیت می‌توانید پست‌های منتشر شده در یک سایت وردپرسی را بطور همزمان در چند سایت وردپرسی دیگر به اشتراک بگذارید. قبل از اضافه کردن آدرس سایت‌های وردپرسی در افزونه FS Poster، لازم است XML-RPC آن سایت‌ها را بررسی نمایید. زیرا ممکن است برخی افزونه‌ها به جهت مسائل امنیتی این قابلیت را غیرفعال کرده باشند. برای اینکار آدرس سایت مورد نظر را  با پسوند /xmlrpc.php  در مرورگر وارد کرده (example.com/xmlrpc.php) و اینتر بزنید. اگر پیامی مشابه پیام در تصویر زیر را مشاهده کردید به این معنی است که این قابلیت در سایت وردپرسی شما فعال است.

XML-RPC
XML-RPC

برای فعال کردن اشتراک گذاری پست‌ها در سایت‌های وردپرسی، از پیشخوان وردپرس منو FS Poster، وارد بخش “حساب‌ها” شوید و گزینه “WordPress” را انتخاب نمایید. در مرحله بعد روی دکمه “افزودن سایت” کلیک کنید؛ در صفحه‌ای که باز می‌شود آدرس سایتی که قصد به اشتراک گذاری پست‌ها روی آن را دارید، به همراه نام کاربری و رمز عبور ورود به سایت را وارد نمایید؛ در آخر روی دکمه “افزودن” کلیک کنید. بعد از اضافه شدن سایت وردپرسی لازم است این حساب فعال‌سازی شود، با کلیک روی علامت تیک و کلیک روی گزینه “فعال‌سازی” سایت موردنظر جهت اشتراک گذاری فعال می‌شود.

به اشتراک گذاشتن پست در سایت‌های وردپرسی توسط افزونه FS Poster

اگر قصد دارید پست جدیدی به سایت خود اضافه کنید، ابتدا روی “افزودن نوشته” کلیک کنید و پس از نوشتن عنوان، متن پست و قرار دادن تصویر شاخص می‌توانید تنظیمات مربوط به اشتراک گذاری پست در سایت‌های وردپرسی را انجام دهید. در قسمت  بالایی ستون چپ، اطلاعات مربوط به اشتراک گذاری نمایش داه می‌شود، ابتدا تیک اشتراک را فعال کنید و سپس کافی است روی آیکون وردپرس کلیک کنید تا بخش مربوط به سفارشی‌سازی نمایان شود. در مرحله بعد روی گزینه “افزودن” کلیک کنید. در این مرحله اگر چند سایت وردپرسی اضافه کرده باشید می‌توانید سایت موردنظر خود را برای اشتراک گذاری انتخاب نمایید. در مرحله آخر روی دکمه “انتشار” کلیک کنید تا همزمان با اضافه شدن پست به سایت، این پست در سایت‌های وردپرسی دیگر نیز به اشتراک گذاشته شود.

پس از انجام عملیات انتشار، پیامی که به اشتراک گذاشته شدن پست در وردپرس را نشان می‌دهد، برای شما ظاهر می‌شود که اگر تمایل داشته باشید می‌توانید با کلیک روی دکمه “اشتراک دوباره” عملیات اشتراک گذاری را تکرار نمایید.

به اشتراک گذاشتن پست‌های قدیمی در سایت‌های وردپرسی توسط افزونه FS Poster

در روش دیگر از اشتراک گذاری پست‌ها، کافی است وارد صفحه همه پست‌ها شوید و از کنار پست مورد نظر، علامت موشک که در واقع همان اشتراک گذاری است را انتخاب نمایید تا وارد مراحل اشتراک گذاری پست شوید. با انتخاب وردپرس می‌توانید پست را در سایت‌های وردپرسی موردنظر خود انتشار دهید. با انتخاب گزینه زمانبندی، مشخص می‌کنید که پست در چه زمانی در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود. به عنوان مثال می‌توانید زمانبندی کنید که پست صبح در تلگرام و عصر در سایت وردپرسی به اشتراک گذاشته شود. آموزش تنظیمات مربوط به زمانبندی پست‌ها در جلسه 6 بطور مفصل توضیح داده شده است.

تنظیمات سایت وردپرسی در افزونه FS Poster

این بخش شامل موارد متعددی است که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

تنظیمات سایت وردپرسی در افزونه FS Poster
تنظیمات سایت وردپرسی در افزونه FS Poster
  • وضعیت پست: اگر تصمیم دارید که پست موردنظر در سایت وردپرسی دیگر منتشر نشود و تنها در حالت پیش نویس قرار بگیرد لازم است در این قسمت گزینه “پیش‌نویس” را انتخاب کنید. بنابراین پست به اشتراک گذاشته شده بعد از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پست با دسته‌بندی: با فعال کردن این گزینه پست در دسته‌بندی موردنظر در سایت وردپرسی دیگر به اشتراک گذاشته می‌شود.
  • پست با برچسب‌ها: با فعال کردن این گزینه پست با برچسب‌های مشخص شده در سایت وردپرسی دیگر به اشتراک گذاشته می‌شود.
  • عنوان پست: با استفاده از کلمات کلیدی می‌توانید عنوان پست را به دلخواه تنظیم نمایید.
  • خلاصه پست: در این بخش می‌توانید مواردی که تمایل دارید به همراه پست به اشتراک گذاشته شود را تنظیم نمایید.
  • متحوا پست: در این بخش می‌توانید با کمک کلمات کلیدی محتوایی که تمایل دارید به همراه پست به اشتراک گذاشته شود را تنظیم نمایید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست