تاثیر دسته بندی و برچسب ها در سئو

( جمعه ، 2 مهر سال 1400 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه پانزده

آموزگار :

مهدی جبین پور

در این جلسه می‌خواهیم توضیحاتی در مورد دسته‌بندی و برچسب‌ها در سئو و تولید محتوا به شما بدهیم، این دو فاکتور اهمیت بسیار زیادی دارند و اگر استفاده صحیح از آنها داشته باشید و به‌درستی تنظیمشان کنید، می‌تواند در سئو سایت تأثیر خیلی خوبی داشته باشد. ( ادامه مطلب … )

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

تاثیر دسته بندی و برچسب ها در سئو

( جمعه ، 2 مهر سال 1400 )

تأثیر دسته‌بندی در سئو

ما برای اینکه بتوانیم راحت‌تر خودمان را به موتورهای جستجو معرفی کنیم و سایتمان راحت‌تر توسط موتورها جستجو دسته‌بندی و ایندکس شود، به برچسب‌ها و دسته‌بندی نیاز داریم.

اما باید بدانید علی‌رغم اینکه زیاد به دسته‌بندی در سایت‌ها توجه نمی‌شود، صفحات بسیار مهمی هستند، چراکه صفحات لندینگ یا اصلی به‌حساب می‌آیند.

فرض کنید که کاربر عبارت “گوشی‌های سامسونگ” را سرچ می‌کند. هدف کاربر این است که به یک وب‌سایتی مراجعه کند که در آن انواع گوشی‌های سامسونگ قرار گرفته است. اگر منظور کاربر یک نوع خاص از گوشی سامسونگ بود، دقیقاً همان مدل خاص را سرچ می‌کرد، اما وقتی “گوشی‌های سامسونگ” را سرچ می‌کند، یعنی توقع دارد انواع مختلفی از گوشی‌ها نمایش داده شود.

درنتیجه در وب‌سایت‌ها، تنها جایی که صفحاتی به این شکل وجود دارند، صفحات دسته‌بندی‌ها است. پس دسته‌بندی تأثیر بسیار زیادی در نرخ بازدیدهای سایت شما از سمت موتورهای جستجو داشته باشد.

دسته‌بندی‌ها وجه تمایز هستند

دسته‌بندی‌ها در وب‌سایت ما وجه تمایزی هستند، فرض کنید که شما فروشنده حوله حمام هستید. در سایت خود تعداد بسیار زیادی حوله بر اساس رنگ، برند و سایز دارید و اگر محصولات درون سایت خودتان را دسته‌بندی نکنید، تأثیر بدی دارد و کاربر بعد از ورود به سایت ممکن است سردرگم شود.

بنابراین شما باید محصولات سایتتان را بر اساس مهم‌ترین مواردی که ممکن است توسط کاربر سرچ شود، دسته‌بندی کنید.

سئو کردن دسته‌بندی‌ها

در سئو کردن دسته‌بندی‌ها، نیازی نیست شما کار خاصی انجام دهید، فقط کافی است کمی برای آن تولید محتوا کنید. در واقع شما در حین اینکه تولید محتوا می‌کنید، درواقع دسته‌بندی‌ها را تا حدودی پر می‌کنید و محتوا برای آن ایجاد می‌شود.

اما اگر بتوانید زمان بگذارید و برای دسته‌بندی‌ها، تولید محتوا کنید، برای سایت شما تأثیر مثبت خواهد داشت.

برای این کار باید وارد پیشخوان وردپرس خودتان شوید و وارد بخش محصولات » دسته‌بندی، شوید. در این قسمت شما وقتی محصولی را اضافه می‌کنید می‌توانید در قسمت توضیحات یک توضیح مختصر در مورد آن محصول بنویسید. اگر شما برای هر یک از دسته‌بندی‌ها، یک یا دو پاراگراف توضیحات بنویسید، برای سئو سایت عالی است.

دسته‌بندی‌های مناسب برای لینک‌های داخلی

فرض کنید که شما یک وب‌سایت درزمینه صنایع‌دستی طراحی کردید، مسلماً شما توقع دارید با کلمه “صنایع‌دستی” در گوگل بالا بیایید.قطعاً در سایتتان دسته‌بندی صنایع‌دستی را دارید و برای آن محتوا تولید می‌کنید. طبیعتاً در تمامی محتواهای موجود در سایتتان کلمه کلیدی صنایع‌دستی را زیاد به‌کار می‌برید. دقت داشته باشید که می‌تواند کلمه صنایع‌دستی را به دسته‌بندی صنایع‌دستی لینک بدهید، که این یک استراتژی بسیار خوب است.

قبلاً افراد مهم‌ترین کلمه کلیدی سایت را به صفحه اصلی لینک می‌دادند. در حال حاضر اگر این کار را انجام دهید حالت اسپم شناخته می‌شود. پس باید مهم‌ترین کلمه کلیدی را به مهم‌ترین دسته‌بندی لینک بدهیم.

دسته‌بندی را با برچسب اشتباه نگیرید

برخی از افراد، برای هر محتوای سایتشان، برچسب‌های زیادی را برای هر محتوا ایجاد می‌کنند. مثلاً سایت‌هایی هستند که صد برچسب برای یک محتوا تولید می‌کنند، که این کار بسیار اشتباه است و درواقع خودکشی سایت محسوب می‌شود.

با یک مثال می‌خواهیم وجه تمایز دسته‌بندی و برچسب را برای شما توضیح دهیم:

فرض کنید که شما وب‌سایت صنایع‌دستی دارید، که مسلماً یک سری موارد مشابه هستند و همه محصولات آن ها را دارند و دسته‌بندی “صنایع‌دستی – صنایع‌دستی یزد – صنایع‌دستی سفالی” را ایجاد می‌کنید . ولی مثلاً یک صنایع‌دستی خاص برای روز مادر دارید که می‌توانید آن را جزء دسته‌بندی قرار ندهید و یک برچسب خاص بزنید.

البته برای این مورد هم می‌توانید یک دسته‌بندی ایجاد کنید. اما به دلیل خاص بودن آن، می‌توانیم آن را در حیطه برچسب‌ها قرار دهیم.

همه این موارد بستگی به آن استراتژی دارد که می‌خواهید مفهوم آن را روی سایت خود پیاده کنید.

پس به‌صورت کلی ما یک موردی که خیلی خاص است و به محصول ما مربوط است، اما اشتراک زیادی ندارد را به‌عنوان برچسب وارد می‌کنیم، دقت داشته باشید که برای هر محتوا، بیشتر از 3 یا 4 برچسب، در نظر نگیرید.

نمونه‌ای از ساختار دسته‌بندی

در اینجا می‌خواهیم با یک مثال ساده، ساختار یا استراکچر دسته‌بندی را برای شما توضیح بدهم. فرض کنید ما یک سایت فروش صنایع‌دستی داریم که در آن اولین یا مادر دسته ما، صنایع‌دستی است و می‌توانیم به‌عنوان زیر دسته‌ی، صنایع‌دستی که به‌عنوان دسته‌بندی اصلی ما است، شهرها را وارد کنیم.

که به‌صورت کلی نمایش آن به این صورت خواهد بود:

صنایع دستی >  صنایع دستی ایران >  صنایع دستی یزد

همان‌طور که می‌بینید ما یک دسته از همان چیزی که ارائه می‌دهیم داریم، بعد دسته کشوری و شهری را داریم. هریک از این موارد می‌تواند زیر دسته‌های مختلفی داشته باشد.

سعی کنید روی کاغذ، استراتژی سایت خودتان را رسم کنید تا بتوانید از این موضوع برای سئو سایت خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

با آرزوی بهترین‌ها برای شما.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

61 دیدگاه. Leave new

 • تارا ساسانی
  آگوست 28, 2021 7:10 ب.ظ

  سلام و خسته نباشید.
  در مورد مبحثی که در دقیقه 12 این ویدئو گفته شده یعنی لینک دادن کلمات کلیدی به دسته بندی، آیا توضیحات کامل تری وجود دارد؟ من متوجه نشدم این کار را چگونه باید انجام دهیم.

  • کارشناس پشتیبانی شماره چهار
   آگوست 29, 2021 8:35 ق.ظ

   سلام و احترام
   برای این موضوع تنها کافی است کلمات کلیدی که در مقالات به کار می برید به یک دسته بندی لینک بدهید. برای مثال شما یک دسته بندی به اسم صنایع دستی در سایت دارید حالا کلمه صنایع دستی را در سایت به این دسته لینک کنید.
   با تشکر

 • سلام بر شما
  آیا دسته بندی و برچسب مقالات، محتواهای ویدئویی و محصولات سایت مشترک باشد یا مجزا؟

 • سلام روزتون بخیر. خسته نباشید عرض میکنم خدمت مهندس جبین پور و تیم ابزار وردپرس. من برای دسته بندیم محتوا نوشتم ولی وقتی انتشار دادم. متنی که نوشتم نمایش داده نمیشه و فقط محتواهای داخل دسته بندی نمایش داده میشه. و زمانی که یک قالب محتوا انتخاب می کنم فقط متنی که اماده کردم را نشان میده و زیرمجموعه های دسته بندی نمایش داده نمیشه. امکانش هست راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

 • محمد امین فرخاری
  جولای 30, 2021 11:54 ق.ظ

  سلام مجدد
  وقتی نوشته جدید ایجاد میکنم
  وبراش برچسپ میزارم
  برچسپ ها فونت خوبی ندارن چطور میتونم فونت و مکان برچسپ ها رو تغییر بدم
  ممنون

 • محمد امین فرخاری
  جولای 30, 2021 11:52 ق.ظ

  سلام
  سایت من در خصوص فروش محصولات گرافیکی و…. هست
  ممنون میشم یه نگاهی به سایت من بندازید ببنید دسته بندی رو درست رعایت کردم یا خیر؟

 • علی اصغر طالحی
  می 7, 2021 3:49 ب.ظ

  من فروشگاه لوازم خودرو دارم بعد میخواستم بدونم ایا نیاز هست که برای هر ماشین یا برند دسته بندی بزنم یا برچسب کفایت میکنه

 • علیرضا شریفی
  آوریل 26, 2021 8:11 ق.ظ

  بسیار عالی
  ممنون از سایت خوب شما

 • مهدی شهشهانی
  فوریه 27, 2021 10:17 ق.ظ

  سلام وقت بخیر.
  من در سایتم از یکسری برچسب ها استفاده کردم که در این آموزش متوجه شدم که برچسب های غلطی رو انتخاب کردم و قصد دارم که اونهارو پاک کنم و از برچسب های درست استفاده کنم. آیا پاک کردن این برچسب های غلط باعث ایجاد صفحات 404 میشه؟؟ من از افزونه یوآست پرمیوم استفاده می کنم که تغییر مسیر رو داخلش داره. اگه میشه من رو راهنمایی کنید. ممنونم.

  • تیم پشتیبانی
   مارس 12, 2021 3:25 ب.ظ

   سلام بر شما، در زمان حذف هر پست ( برچسب هم یک پست محسوب می شود ) بالای پیشخوان یک پیام از یوست می آید که از شما میپرسد با حذف این پست آیا ریدایرکتی مد نظر دارید ؟ شما می توانید روی بله کلیک کنید سپس برچسب حذف شده را به خود محصولش ریدایرکت ایجاد نمایید. باتشکر

 • سلام وقت شما بخیر و تشکر بابت وقتی که می گذارید برای پر کردن ویدیوها…یک انتقادی داشتم و اونم اینکه شما بعضی جاها مثلا در بخش آموزش تولید محتوا درست جایی که تمرکز بر چگونگی تولید محتواست میاید کپی میکنید…مثلا در قسمت توضیحات دسته بندی ها تاکید می کنید که اگه در حد یک پاراگراف بنویسید برای سئو غوغا می کنه بعد هیچ توضیحی نمیدید که چه چیزی بهتره که بنویسیم.میاید یک چیز رو کپی می کنید که هیچ ربطی به توضیح دسته بندی نداره که ما مثلا ببینیم یک پاراگراف کافیه… خوب جسارتا همه ی ما معنی پاراگراف رو می دونیم و شما لفظی بگین پاراگراف کافیه ولی اگه زحمت می کشید که تو ویدیو به ما نشون بدین بهتره که حداقل یه مورد رو برامون حقیقی بنویسین…با تشکر

  • تیم پشتیبانی
   مارس 12, 2021 3:18 ب.ظ

   سلام خانم مکتبی ، در جلسات اولیه آموزش بابت تولید محتوا توضیح داده شده است ، از شما خواهشمندیم مباحث مربوط به تولید محتوا را مشاهده بفرمایید. در واقع تکرار برخی مسائل در همه جلسات باعث گرفته شدن وقت کاربران می شود. باتشکر

 • مژگان مشهدی
  فوریه 2, 2021 12:37 ب.ظ

  سلام، این که دسته بندی تعدادی مادردسته و تعداد بیشتری زیردسته داشته باشه کافیه یا هر چقدر دسته و زیردسته‌ها بیشتر باشند روی سئو تاثیر بیشتری دارند؟

 • درود بر شما.
  من ۳ سوال داشتم که خیلی ذهنم رو مشغول کرده:
  تفاوت کلمه کلیدی با تگ ها چیه؟
  چطوری کلمه کلیدی رو ایجاد کنیم؟فقط باید اونو Bold کنیم؟
  انکرتکست ها هم کلمه کلیدی حساب میشن؟

  • تیم پشتیبانی
   ژانویه 19, 2021 1:46 ب.ظ

   سلام بر شما ، در رابطه با کلمه کلیدی در یکی از ویدئو ها توضیحات داشته شده است. انکرتکست لزوماً نباید کلمه کلیدی باشد. همچنین تگ با کلمه کلیدی هیچ ارتباطی ندارد. باتشکر

 • سلام .با تشکر از آموزش های عالیتون.اسم قالبی که برای این سایت در ویدئو استفاده شده چیه؟

 • شکیبا رضایی
  دسامبر 28, 2020 11:05 ق.ظ

  سلام ببخشید من یه سوال دارم اگر یه محتوایی تولید کنیم مثلا یه مقاله بنویسم بعد یه قسمت از اون رو کپی کنم جای دیگه ای از سایتم استفاده کنم اشکال داره و کپی حساب میشه؟

 • سلام و ممنون از اینکه اینقد خوبتون
  من یک سایت فروشگاهی لوازم یدکی دارم و چنتا سوال، ممنون اگه جواب همشو بدین
  1-تشابه کلمات در دسته بندی و برچسپ نمره منفی برای گوگول نداره مثلا دسته بندی پراید – جلوبندی پراید و برچسپ اون جلوبندی پراید هیدرولیک
  2-من می خوام تولید محتوا برای سایت و محصولاتم انجام بدم ونمیدونم ابتدا از کجا شروع کنم مثلا:
  ابتدا شروع کنم مشخصات کلاها رو تکمیل کنم و بعد نوشتن متن آموزشی و ایجاد کردن لینک داخلی و بعد ایجاد سایت برای تولید محتوا برای فروشگاه و بعد نوشتن متن برای دسته بندی ها و…….
  یا بهتره اینطوری بگم برای یک سایت فروشگاهی بهتره ابتدا از کجا شروع کنه و گام هامو با چه ترتیبی بردارم که نتیجه بهتری بده
  3- چطور میتونیم چنتا alt tag برای عکس محصولات بزاریم

  • تیم پشتیبانی
   دسامبر 19, 2020 10:23 ب.ظ

   سلام بر شما ، از حضور شما متشکریم

   1- مثالی که شما زدید کاملاً درست است ، دقیقاً برچسب در این مورد استفاده می شود.
   2- سعی کنید بصورت موازی و برنامه ریزی شده همه را ارام ارام جلو ببرید.
   3- قرار دادن alt برای عکس ها خیلی راحت است ، کافی است در حین آپلود عکس ها تمامی فیلد های مشخصاتی آن را در وردپرس پر کنید.
   باتشکر

 • سلام و خسته نباشید خدمت تیم ابزار وردپرس برای آموزش های ارزندتون
  سوالم این هستش که آیا محصولی که لازم است در چند دسته بندی قرار بگیره، از نظر سئو ایرادی داره که تیک چند دسته بندی زده بشه
  به طور مثال یک محصول مانند تلویزیون در دسته بندی برند، اندازه صفحه نمایش، کیفیت صفحه نمایش و …

 • سلام. وقت بخیر. ضمن تشکر بایت آموزشهای بسیار عالی و جامعتون، یه سوال مهم داشتم. برچسب های نوشته ها و محصولات رو تنظیم کنیم که ایندکس بشن یانه؟برای سئو کدوم حالت بهتره؟ ممنون

 • تهمینه کیانی ها
  نوامبر 24, 2020 1:31 ب.ظ

  من با این کتاب زندگی کردم واقعا فوق العاده است

 • امیرمحمد ربانی
  نوامبر 21, 2020 6:53 ب.ظ

  سلام عذر میخوام من میخوام این دوره رو یاد بگیرم و بعد وارد بازار کار شم و زمینه طراحی سایت و موارد مربوط به ورد پرس رو ندارم چجوری میتونم درباره خود ورد پرس اطلاعات کسب کنم

 • ببخشید با توجه بیشتر به جواب سوالم رسیدم ،عذر میخوام وممنون از آموزش های خوبتون

 • سلام استاد من هنوز محصول توی سایتم نگذاشتم و سایتم متن محور هست وبه نوعی آموزشی خبری هست وگیج شدم که فرق دسته بندی در نوشته ها با فهرست چیه چون دوست داشتم دسته بندی های خودم رو نمایش بدم اما انگار نمیشه ، برای نمایش دسته بندی نوشته ها چکار کنم واصلا فرقش با فهرست نویسی چیه، خیلی به همدیگه شبیه اند؟

 • سلام استاد کمی من در برچسب گیج شدم.
  میخواستم بپرسم یه سوال؟
  من یه فروشگاه اینترنتی دارم و دسته بندی ایجاد کردم کیف کمری-کمری مردانه- برچسب می توانم بزنم کیف کمری cat و یا کیف کمری 2زیپ 3 زیپ و….
  کدوم بهتره
  کمی راهنمایی کنید….
  مرسی از تدریس تون.

 • ابولفضل قریشی
  اکتبر 6, 2020 9:57 ب.ظ

  واقعا خیلی ممنونم از شما و سایت و اموزش های خوبتان خیلی عالی هستید بدون هیچ هزینیی به سوال های ما تازه کاران جواب کامل میدید . سایت من رو که ندیدید ؟

 • ابولفضل قریشی
  اکتبر 6, 2020 5:53 ب.ظ

  سلام من سایت منوکالا رو ساختم الان دو هفته میشه که درونش محصول اضافه کردم که 5 تان و هر پنج تاش با مطالب کپی هست اما الان شروع کردم و با استفاده ازاموزش سوو شما مطلب نوشتم که پیش از 1100 کلمه است و همی چراغ ها رو سبز کردم . الان اما وقتی اسم همون محصول رو میزنم و هر ده صفحهی گوگل رو میبینم اما سایت خودمو نمیبینم . چکار کنم ؟ الان فقط اسم سایت رو میزنم و میاره همون اسم هیچ کدوم از محصولاتم نمیاد بالا وقتی اسمشون رو میزنم تو گوگل میشه لطف کنید و سایتمو برسی کنید ؟ ممنون میشم جواب بدید چون واقعا دگه افسورده شودم و دارم کم میارم

  • تیم پشتیبانی
   اکتبر 6, 2020 9:32 ب.ظ

   سلام جناب قریشی ، اصلاً نگران و افسرده نباشید ، این حالت طبیعی گوگل است شما باید مدت ها صبور باشید… تا ساعاتی دیگر آقای جبین پور یک ویدئو به دوره سئو اضافه می کنند با عنوان ” گوگل سند باکس چیست ” در این ویدئو شما خواهید آموخت چرا سایت شما دیر رشد می کند. باتشکر

 • ابولفضل قریشی
  اکتبر 3, 2020 10:20 ب.ظ

  سلام مجدد . ممنون از جواب شما .
  ببخشید به یک مشکلی در نوشتن متن و انتخاب تیزر ها دارم یک متنی رو مینویم و بعد اون متن رو انتخواب میکنم و تیزر 3 رو میزنم و بعد میخوام باین اون دباره متن بنویسم با تیزر 3 مینویسه اون رو هم و وفتی هم از تیزر ها گزینی متن رو انتخواب میکنم همش گوچیک میشه . چگار کنم؟

 • ابولفضل قریشی
  اکتبر 3, 2020 3:32 ب.ظ

  سلام. ممنون از شما و خسته نباشید.
  من یک فروشگاه اینترنتی ساختم و میخوام در کنارش یک سایت دگه هم بسازم و در این سایت مطلب تو همی زمینه ها مانند اشپزی . سیمکشی. و غیره بزارم و تو گوگل بیارمش بالا و کنار مطالب محصولات فروشگاهم رو تبلیغ کنم . بنظر شما این کار رو انجام بدم ؟و یا تو همون سایت فروشگاهیم اینکار رو انجام بدم و سایت دگه نزنم؟
  ممنون میشم جواب بدید.

 • علی ذوالفقاری
  سپتامبر 29, 2020 9:52 ب.ظ

  سلام مجدد
  یه سوال در مورد محتوی سئو داشتم

  بعضی وقتا می خواییم مطلبی توی سایت انتشار بدیم که تخصص خودمون نیست، در نهایت باید توی اینترنت در موردش تحقیق کنیم و مطلب جمع آوری کنیم. توی این حالت هم بازم گوگل فکر می کنه که کپی کردیم و امتیاز ما رو پایین میاره؟

  اگر مطلب رو از چند سایت جمع آوری کنیم و خودمون یه مطلب جدید ایجاد کنیم چطور؟ بازم هم خوب نیست؟

  ممنون می شم کامل پاسخ بدید

 • علی ذوالفقاری
  سپتامبر 29, 2020 8:57 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  سوال اول اینکه: من فرق دسته بندی و برچسب رو زیاد متوجه نشدم
  سوال دوم: مواردی که توی برچسب ها می نویسیم، حتما باید توی متن ازشون استفاده کرده باشیم؟ توی اکثر سایت ها دیدم اینطوری هست

 • سلام می خواستم بدون این حرف درسته که اگر یک محصول و یا یک مطلب را با چند دسته بندی مشخص کنیم در آخر ممکن است محتوای کپی محسوب می شود؟

 • امیرلطیفی گنبری
  آگوست 24, 2020 5:15 ب.ظ

  با سلام و احترام و عرض خسته نباشید خدمت استاد گرانقدرم آقای مهندس جبین پور عزیز
  اول ازهمه از زحماتی که برای رشد جامعه وردپرس ایران میکشید صمیمانه تشکر وقدردانی میکنم
  میخواستم به عنوان یک دوست وبرادر کوچیک که از بابت آموزشهای ارزشمندی که ارائه دادین و موجب رشد ما شدین،جسارتاً یه توصیه و بازخوردی برات داشته باشم از بابت اینکه اولاً ویدیوهایی که ارائه میدهید سعی کنید بدون حاشیه پردازی برین روی اصل موضوع و آموزش که این کاربر را قبل از شروع خسته میکنه. دوم اینکه از موضع قدرت با مخاطبت صحبت کنید! کسی چی میدونه شما سرما خوردی و صدات گرفته است یا نه پشت میکروفون که تمامی ویدیوهاتون عالیه عالیه.
  چون که وقتی از موضع ضعف صحبت میکنید، باالطبع تاثیر منفی رومخاطب میذاره.
  خیلی خیلی متشکرم از بابت زحمات ارزشمند شما.
  لطیفی هستم از ذهن باز

 • شروین نخعی نیا
  آگوست 16, 2020 12:12 ب.ظ

  ببخشید شما گرفتید معادل انگلیسی کلمه را در نامک بزارید ولی وقتی این کار را می کنم میگه کلمه کلید در نامک دیده نمی شود

 • امیرحسین نصیری
  آگوست 12, 2020 6:15 ب.ظ

  سلام خیلی مممنون از زحمات شما،
  یه سوال داشتم،آیا تعداد دسته بندی ها مهمه ومحدوده خاصی داره؟
  من چند جا خونده بودم که تعداد دسته بندی اگر بیشتر از 12 تا باشه تاثیر منفی رو سئوی سایت میزاره ، حقیقت داره؟

  • تیم پشتیبانی
   آگوست 16, 2020 2:10 ق.ظ

   سلام بر شما ، هیچ کجای دنیا تعداد مشخص نشده است ولی ما همیشه در سئو می گوییم هرکجا احساس کردید زیاده روی می کنید بدانید برای گوگل هم خطرناک شده است… باتشکر

 • سلام
  خیلی ممنون از آقای جبین پور

 • محمد رضا باقری
  جولای 28, 2020 11:28 ب.ظ

  ممنون از سایت خوب شما

 • صالح ترکانلو
  جولای 19, 2020 8:38 ب.ظ

  سلام.
  میشه بگید کاربرد برگه ها چیست؟
  و خیلی خیلی ممنون از اقای جبین پور بابت اینکه مثل یک دوست مارو در راه موفقیت همراهی میکنند. و بابت اینکه کتاب اثر مرکب رو معرفی کردند خیلی خیلی سپاس گذارم

فهرست