خرید مستقیم در ووکامرس

( جمعه ، 1 بهمن سال 1400 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه سی و یک

آموزگار :

فرید معیریان

در این ویدئو آموزشی قصد داریم در رابطه با کوتاه کردن فرآیند خرید در ووکامرس صحبت کنیم . همانطور که اطلاع دارید فرآیند خرید در ووکامرس باتوجه به مراحلی که دارد ممکن است برای مشتریان طولانی باشد که این مورد در هنگام خرید از سایت شما نتیجه مناسبی نداشته باشد و مشتریان اقدام به ترک سایت نمایند. ( ادامه مطلب … )

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

خرید محصول ویدئو بالا

جهت خرید کلیک کنید.

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

خرید مستقیم در ووکامرس

( جمعه ، 1 بهمن سال 1400 )

در جلسه گذشته در رابطه با نحوه بهینه‌سازی تصاویر در ووکامرس برای شما به کمک روش‌های مختلف توضیح دادیم و اکنون نیز قصد داریم در مورد پرداخت مستقیم در ووکامرس توضیح دهیم. فرآیند خرید در ووکامرس کمی طولانی است و ممکن است مشتری در هنگام انجام فرآیند خرید از انجام این کار منصرف شود و به همین دلیل نتیجه دلخواه در فرآیند خرید به وجود نمی‌آید. در این جلسه از دوره آموزش جامع ووکامرس یاد می‌گیریم که چگونه فرآیند خرید را برای مشتریان خود کوتاه‌تر کنیم.

کوتاه کردن فرآیند خرید با افزونه Woocommerce Direct Checkout

برای انجام این کار وارد پیشخوان رودپرس خود شده و از بخش افزونه‌ها > افزودن وارد مخزن وردپرس شوید. سپس افزونه Woocommerce Direct Checkout را جستجو کنید که این افزونه دارای بیش از 50 هزار نصب بوده که نشان دهنده محبوبیت بالای آن می‌باشد. در نهایت روی دانلود کلیک کرده و آن را در سایت خود فعال کنید.

نصب افزونه Woocommerce Direct Checkout

پس از فعال کردن افزونه مشاهده می‌کنید که به منو ووکامرس شما یک زیر منو به نام “پرداخت مستقیم” اضافه‌شده است و با کلیک روی این قسمت می‌توانید به صفحه تنظیمات افزونه بروید. صفحه تنظیمات به‌صورت فارسی سازی شده است و دارای گزینه‌های کمی می‌باشد. گزینه‌های موجود در این صفحه دارای دو گزینه آری و خیر می‌باشد که می‌توانید به‌دلخواه آنها را تنظیم کنید و با بخش آخر یعنی Replace Cart URL نیز کاری نداریم.

گزینه “افزودن به سید خرید هدایت‌شده به” یعنی زمانی که کاربر بر روی افزودن به سبد خرید کلیک می‌کند به کدام صفحه هدایت شود. اگر این گزینه را روی “آدرس سفارشی” قرار دهید، باید یک آدرس در باکس مربوطه وارد کنید تا در صورت کلیک روی محصول جهت خرید، به برگه دلخواه شما هدایت شود. همچنین می‌توانید این برگه را به‌دلخواه خودتان شخصی‌سازی نمایید. ما پیشنهاد می‌کنیم این گزینه را روی “صفحه پرداخت” قرار دهید. در نهایت روی ذخیره تغییرات کلیک نمایید. اکنون اگر تنظیمات را به‌درستی اعمال کنید و به صفحه خرید محصولات بروید مشاهده می‌کنید که مستقیماً شما را به صفحه پرداخت هدایت می‌کند.

تنظیمات افزونه Woocommerce Direct Checkout

نتیجه‌گیری

در این آموزش به کمک افزونه Woocommerce Direct Checkout توانستیم مراحل پرداخت را سریع‌تر انجام دهیم و برخی از صفحات غیرضروری را برای کاربر حذف کنیم. انجام این کار برای سایت‌هایی که دارای فایل‌های دانلودی دارند بسیار کاربردی است. امیدواریم که از این آموزش بهره کافی را برده باشید. پیشنهاد می‌کنیم در قسمت آینده با ما همراه باشید که می‌خواهیم روش افزودن کد رهگیری در سفارشات ووکامرس را به شما عزیزان آموزش دهیم.

فهرست