فروش عمده محصول در دکان

( پنج‌شنبه ، 28 تیر سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه شانزدهم

آموزگار :

فرید معیریان

یکی از امکانات کاربردی که میتوانیم در افزونه دکان برای فروشندگان و مشتریان خاص در نظر بگیریم ، افزودن امکان فروش محصولات به صورت عمده است و ما قصد داریم در این ویدئو آموزشی نحوه فعالسازی چنین امکانی را در افزونه دکان پرو خدمت شما آموزش دهیم. ( ادامه مطلب … )

افزونه چندفروشندگی دکان

افزونه دکان Dokan ، راه اندازی چندفروشندگی …

چندفروشندگی یعنی سایتی که چندین فروشنده داره! بنابرین شما با افزونه دکان می توانید درآمد و فروشگاه بزرگتری داشته باشید …

افزونه چندفروشندگی دکان

افزونه دکان Dokan ، راه اندازی چندفروشندگی …

چندفروشندگی یعنی سایتی که چندین فروشنده داره! بنابرین شما با افزونه دکان می توانید درآمد و فروشگاه بزرگتری داشته باشید …

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

فروش عمده محصول در دکان

( پنج‌شنبه ، 28 تیر سال 1403 )

فروش عمده محصولات در افزونه دکان

فروش عمده محصولات این امکان را برای فروشگاه شما فراهم می­کند تا به مشتریانی که به­ طور عمده خرید می­کنند، محصولات را با قیمت کمتری ارائه کنید.

در دوره آموزش جامع فروشگاه ­ساز ووکامرس به طور کامل فروش عمده محصول در ووکامرس را توضیح دادیم. در این درس فروش عمده در افزونه دکان را برای شما عزیزان بیان می­کنیم.

در فروشگاه چندفروشندگی دکان که بر پایه ووکامرس است، فروشنده­ های زیادی محصولات خود را برای فروش عرضه می­کنند. ممکن است بعضی از فروشنده­ ها تأمین­ کنندگان اصلی یک محصول باشند و تمایل داشته باشند که به غیر از فروش تکی، کالای خود را به­ طور عمده هم به مشتریان خاصی بفروشند. اینجاست که ماژول عمده فروشی در افزونه دکان به کمک شما می­ آید تا با فعال­ سازی و پیکربندی این ماژول، امکان فروش عمده محصولات را در فروشگاه فروشنده ­ها فعال کنید.

فعال سازی و پیکربندی عمده فروشی

برای فعال کردن ماژول عمده فروشی، در پیشخوان وردپرس منوی “دکانßماژول­ ها” را انتخاب کنید و سپس ماژول عمده فروشی را فعال کنید.

حالا از منوی “دکانßتنظیماتßعمده فروشی” را انتخاب کنید تا پیکربندی ماژول را انجام دهیم.

  • چه کسی می­تواند قیمت عمده فروشی را ببیند
  •  در این قسمت مشتری­ هایی که می­توانند قیمت فروش عمده محصولات را مشاهده و خرید کنند، انتخاب کنید. بهتر است فقط مشتریان خاص که خرید عمده می­ کنند را انتخاب کنید نه همه مشتریان را.
  • نمایش قیمت عمده در بایگانی فروشگاه
  •  با علامت زدن این گزینه قیمت فروش عمده در ستون قیمت محصولات بایگانی نمایش داده می­شود.
  • نیاز به تأیید مشتری دارید
  •  اگر این گزینه را بله قرار دهید، مشتری­ها برای تبدیل شدن به مشتری عمده، پس از درخواست باید به تأیید مدیر سایت فروشگاهی برسند.

پس از انجام تنظیمات، دکمه ذخیره را کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود.

با فعال شدن ماژول عمده فروشی، زیرمنوی جدید “مشتری عمده فروشی” به منوی دکان اضافه می­شود که مشخصات همه مشتری­ هایی که درخواست تبدیل شدن به مشتری عمده را ارسال کرده­ اند، در این صفحه می­بینید و می­توانید وضعیت آنها را فعال کنید تا به مشتری عمده تبدیل شوند.

فروش عمده محصولات

به­ عنوان فروشنده برای تعیین قیمت فروش عمده محصول در صفحه داشبورد خود به منوی محصولات رفته و یک محصول جدید ایجاد کنید یا یکی از محصولات را در حالت ویرایش باز کنید. بخش “گزینه ­های عمده فروشی” به صفحه محصول اضافه شده است.

  • فروش عمده این محصول را فعال کنید
  •  با تیک زدن این گزینه فروش عمده محصول فعال می­شود.
  • حداقل تعداد عمده فروشی
  •  کمترین تعداد سفارش مشتری برای خرید محصول به ­طور عمده را وارد کنید.

قیمت عمده فروشی

 قیمت فروش عمده محصول را در این قسمت بنویسید.

درخواست مشتری عمده

حالا مشتریان پس از ورود به حساب کاربری خود، با انتخاب گزینه مشتری عمده شوید، درخواست خود را برای مدیر سایت فروشگاهی ارسال می­کنند . پس از تأیید مدیر، می­توانند قیمت فروش عمده محصولات را ببینند و اقدام به خرید کنند.

فروش عمده محصولات این امکان را برای شما فراهم می­کند تا برای مشتریانی که درخواست خرید عمده محصولات را دارند، فروش عمده را با قیمت خاص و متفاوت فراهم کنید و محصولات را به این مشتریان، با قیمت کمتری عرضه کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

12 دیدگاه. Leave new

فهرست