هاست و دامنه

قیمت بلیط تهران استانبول پس از زلزله ترکیه

روز دوشنبه صبح بود که اخبار وحشتناک زلزله ترکیه به گوش کل جهان رسید. زلزله‌ای که بعد از چند هفته نتوانست خاطره‌های که از سفر‌ها و مردمی که زیر آوار نجات دهند. خاطره‌های که روز دوشنبه زیر آوار مانند. اما خاطره‌ها در ترکیه زیر آوار ماندند. هنوز وقتی از ترکیه صحبت می‌کنیم. خاطره‌ها زنده مانده از مردمی که صبح‌ها با چای گرم و بورک داغ استقبال می‌کردند.

بازار‌های که گرم بود از مهمان‌نوازی‌های مردم ترکیه. همه این‌ها اگرچه این خاطره‌ها در ترکیه زیر آوار ماندند؛ اما هنوز در ذهن ما زنده‌اند. زلزله فقط خاطره‌ها را از بین نبرد. روی قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول تأثیر زیادی گذاشت. تأثیری که زلزله روی صدای قیمت بلیط تهران استانبول گذاشت بالابود. نوسان صدای قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول را تغییر داد. صدای بالای قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول را می‌شنوید؟

صدای بلند قیمت بلیط هواپیما تهران به 12 میلیون رسید

درگذشته صدای نوسان قیمت بلیط تهران استانبول یا بر عکس قیمت بلیط استانبول به تهران تحت‌تأثیر روز‌های شلوغ سال بالا و پایین می‌‌رفت. اما زلزله ترکیه باعث شده صدای قیمت بلیط تهران استانبول به‌اندازه زیادی بالا برود. قیمت بلیط تهران استانبول از 5 میلیون تومان شروع می‌شود. بستگی به توقف بین مسیر که در ادامه به طور مفصل درباره آن صحبت می‌‌کنیم به 12 میلیون تومان می‌رسید. قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول بر اساس سه معیار کلاس پرواز، مسیر پرواز، شناسه یا کلاس نرخی مشخص می‌شود. بریم که با این اصطلاحات بیشتر آشنا شویم.

قیمت بلیط تهران استانبول

کلاس پرواز

صندلی‌های هواپیما بر اساس این کلاس‌ها به شکل‌ها و قیمت‌های مختلفی تقسیم می‌شود. برخی کدهای مربوط به کلاس‌های پروازی در بین شرکت‌های هواپیمایی مشترک است. برخی دیگر بسته به شرکت‌های هواپیمایی متفاوت است. کدهای مشترک شامل حرف Y و حرفJ حرف F است. حرف Y نشان‌دهنده بلیط کلاس اقتصادی با قابلیت استرداد و حرف J  نشان‌دهنده بلیط کلاس بیزینس با امکان استرداد و حرف F  نشان‌دهنده بلیط فرست کلاس با ویژگی استرداد است.

مسیر پرواز

مسیر پرواز تهران استانبول به شکل بدون توقف، با یک توقف و با دو توقف انجام می‌شود. قیمت بلیط تهران استانبول در توقف‌های مختلف متفاوت است.

شناسه یا کلاس نرخی

شناسه یا کلاس نرخی روی بلیط هواپیما تهران استانبول نوشته شده است. شناسه یا کلاس نرخی باعث تمایز قیمت بلیط تهران استانبول می‌شود. شرکت‌های هواپیمایی از این شناسه‌ها برای قیمت بلیط تهران استانبول استفاده می‌کنند. تا بتوانید قیمت‌های مختلفی را برای بلیط تهران استانبول ارائه دهند.

خرید از سایت یا اپلیکیشن؟

اگر تابه‌حال تجربه خرید بلیط تهران استانبول را از اپلیکیشن علی بابا داشته‌اید؟ تجربه خرید از اپلیشکن تجربه بهتری بوده یا سایت؟ اپلیشکن علی بابا همراه هر سفر است. در اپلیکیشن علی بابا قیمت بلیط تهران استانبول را از شرکت‌های ایرلاین مختلف مقایسه کنید. بلیط تهران استانبول مدنظران را بخرید. همچنین در اپلیکیشن علی بابا هتل مدنظرتان را انتخاب کنید. بار سفرتان را در اپلیکیشن علی بابا کامل کنید.

ارزان‌تر از همیشه بلیط تهران استانبول را بخرید

بلیط ارزان‌قیمت راهکاری برای اینکه صدای قیمت بلیط تهران استانبول را آرام‌تر بشنوید. برای خرید بلیط ارزان‌قیمت تهران استانبول به سایت علی بابا به نشانیwww.alibaba.ir   مراجعه کنید. در قسمت پرواز‌های خارجی  مبدأ و مقصد را وارد کنید. اگر ساعت پرواز در سفر اهمیت بالایی دارد. بلیط تهران استانبول را بر اساس زودترین و دیرترین طبقه‌بندی کنید. تا در زمانی که برای سفر برنامه‌ریزی کرده‌اید به ترکیه برسید. همچنین صدای قیمت بلیط تهران استانبول را روی ارزان‌ترین نوسان تنظیم کنید. تا ارزان‌ترین بلیط تهران استانبول به شما پیشنهاد داده شود.

قیمت بلیط تهران استانبول

مدت‌زمان پرواز تهران استانبول

مدت‌زمان پرواز تهران استانبول بستگی به توقف بین مسیر دارد. پرواز مستقیم تهران استانبول 3 ساعت 25 دقیقه زمان می‌برد. پرواز‌های دیگر در دهی قطر 6 ساعت توقف دارند.

میزان بار مجاز در پرواز تهران استانبول

میزان بار اصلی با میزان بار دستی متفاوت است. بار اصلی باری است که در فرودگاه به قسمت بار تحویل می‌دهید. اما بار دستی را با خود به کابین می‌آورید. به همین خاطر در بار دستی وسایل مهم را با خود به کابین بیاورید. میزان بار مجاز بار اصلی بین 25 تا 35 کیلوگرم است. میزان بار دستی بستگی به کلاس پرواز دارد. مثلاً میزان بار دستی مجاز در کلاس پرواز اکونومی بین 5 تا 7 کیلوگرم است. قبل از پرواز با شرکت ایرلاینی که بلیط تهران استانبول را خریدید، تماس بگیرید. از میزان بار مجاز آگاهی پیدا کنید. تا در فرودگاه با مشکل اضافه‌بار روبه‌رو نشوید. اگر در پرواز تهران استانبول بار اضافی دارید حتماً چند ساعت زودتر به فرودگاه بروید.

هزینه اضافه‌بار چقدر است؟

اگر در سفر میزان بار اصلی و بار دستی بیش‌تر از میزان بار مجاز باشد. باید هزینه اضافه‌بار را بپردازید. هزینه اضافه‌بار بستگی به قیمت بلیط تهران استانبول، طول پرواز، قیمت پرواز دارد. برای محاسبه هزینه اضافه‌بار به ازای هر کیلوگرم حساب می‌شود.

صدای قیمت بلیط تهران استانبول را تغییر دهید

در قسمت لیست پیشنهادی قیمت بلیط تهران استانبول صدای قیمت بلیط تهران استانبول را براساس بودجه‌تان تغییر دهید. وقت آن رسیده که به سایت علی بابا بروید صدای قیمت بلیط تهران استانبول را به صدای مدنظرتان تغییر دهید. صدای قیمت بلیط سفرتان آرام است یا پرهیاهو؟

ممکن است مفید باشد

دکمه بازگشت به بالا