نحوه ثبت نام فروشنده در افزونه دکان پرو

نحوه ثبت نام فروشنده در افزونه دکان پرو

( سه شنبه ، 28 فروردین سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه چهارم

آموزگار :

فرید معیریان

این جلسه از سری جلسات آموزشی افزونه دکان که جلسه چهارم هست قراره به موضوع مربوط به چگونگی ثبت نام فروشنده ها در سیستم چند فروشندگی افزونه دکان بپردازیم و آموزشی را خدمت شما عزیزان آماده کردیم تا با نحوه ثبت نام و فرآیند فروشنده شدن در این سیستم آشنا کنیم. پس از ثبت نام فروشنده در سایت ، حتی مدیر سایت می تواند مشخص نمایید که آیا نیاز به احراز هویت فروشنده می باشد یا خیر ( ادامه مطلب … )

افزونه چندفروشندگی دکان

افزونه دکان Dokan ، راه اندازی چندفروشندگی …

چندفروشندگی یعنی سایتی که چندین فروشنده داره! بنابرین شما با افزونه دکان می توانید درآمد و فروشگاه بزرگتری داشته باشید …

افزونه چندفروشندگی دکان

افزونه دکان Dokan ، راه اندازی چندفروشندگی …

چندفروشندگی یعنی سایتی که چندین فروشنده داره! بنابرین شما با افزونه دکان می توانید درآمد و فروشگاه بزرگتری داشته باشید …

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

نحوه ثبت نام فروشنده در افزونه دکان پرو

( سه شنبه ، 28 فروردین سال 1403 )

آموزش ثبت نام فروشندگان در افزونه دکان

مهمترین قسمت در فروشگاه اینترنتی که با سیستم چند فروشندگی طراحی شده است، ثبت­نام فروشندگان است. چون در این فروشگاه­ ها، این فروشنده ­های مختلف هستند که با فروش محصولات باعث رونق و پایداری فروشگاه می­شوند.

در این جلسه از آموزش افزونه دکان،  با نحوه ثبت­نام و فرآیند فروشنده شدن در این سیستم آشنا می­شوید.

ثبت نام فروشندگان و تکمیل پروفایل

بیشتر قالب­ های فروشگاهی معتبر و محبوب که طرفداران زیادی هم دارند، علاوه بر  ووکامرس با افزونه چند فروشندگی دکان نیز سازگاری دارند. در فروشگاه­ هایی که با  این قالب ­ها طراحی می­شوند با کلیک “دکمه عضویت” که معمولاً در قسمت هدر سایت قرار دارد، صفحه ثبت­نام، نمایش داده می­شود. در این صفحه دو فیلد “مشتری هستم” و “فروشنده هستم” وجود دارد که با نصب افزونه دکان به فرم ثبت­نام اضافه شده ­اند. فروشنده ­ها برای عضویت در فروشگاه می­بایست دکمه “فروشنده هستم” را انتخاب کنند. با تکمیل اطلاعات شخصی و همچنین نام و آدرس فروشگاه اقدام به عضویت در سایت کنند.

بلافاصله پس از کلیک دکمه عضویت، پنل اختصاصی فروشنده ایجاد شده و به او نمایش داده می­شود. بهتر است فروشندگان برای ادامه همکاری با فروشگاه، اقدام به تکمیل پروفایل خود کنند. برای این کار، فروشنده می­بایست با ورود به پنل کاربری خود، ابتدا منوی “تنظیمات” را انتخاب کند . سپس هر کدام از اطلاعات بخش­ های فروشگاه، پرداخت، حمل و نقل و شبکه ­های اجتماعی را کامل کند.

فروشگاه

  • بنر
  •  تصویر بنر فروشگاه اختصاصی خود را انتخاب کنید.

  • تصویر پروفایل
  •  یک تصویر برای شناسایی پروفایل در نظر بگیرید.

  • دسته ­بندی­ های فروشگاه
  • اگر مدیر فروشگاه، در زمان پیکربندی فروشگاه دسترسی به دسته بندی­ ها را ایجاد کرده باشد، شما می­تواند دسته ­بندی محصولاتی که می­خواهید به فروش برسانی را انتخاب کند.

  • Store Products Per Page
  •  تعداد محصولات در هر صفحه است. برای مثال اگر تعداد محصول در هر صفحه را 10 تا درنظر بگیرید، و 15 محصول برای فروش داشته باشید، 10 محصول در صفحه اول و 5 محصول باقی مانده در صفحه دوم لیست محصولات فروشگاه شما نمایش داده می­شوند.

در ادامه اطلاعات مربوط به شهر و آدرس را تکمیل کنید. حتی زمان باز و بسته بودن فروشگاه، قوانین و شرایط فروشگاه را هم می­توانید تعیین کنید.

پرداخت

در صفحه پرداخت، اطلاعات مربوط به حسابی که می­خواهید مبلغ فروش محصولات به آن واریز شود مثل شماره حساب، نام بانک، شماره شبا را وارد کنید.

حمل و نقل

اطلاعات مربوط به حمل و نقل کالا، و روش­ های ارسال کالا به مشتری را در صفحه حمل و نقل تنظیم کنید.

پروفایل شبکه اجتماعی

فعالیت در شبکه ­های اجتماعی باعث افزایش اعتماد مشتریان و تعامل بیشتر با آنها می­شود. پس بهتر است آدرس شبکه ­های اجتماعی که در آنها حضور و فعالیت دارید را در صفحه پروفایل شبکه های اجتماعی قرار دهید و از این ویژگی برای رونق کار خود استفاده کنید.

با انجام همه قسمت­ هایی که گفته شد، پروفایل شما به عنوان فروشنده بطور 100% کامل می­شود و شما از این پس می­توانید به عنوان یک فروشنده معتبر در فروشگاه فعالیت داشته و با فروش محصولات خود، درآمد به دست آورید.

صفحه پیشخوان پنل کاربری، گزارش­ های جامعی از تعداد سفارشات و فروش، درآمد، اطلاعیه­ ها را مشاهده کنید . بر اساس این موارد، استراتژی فروش محصولات خود را تعیین کنید.

با ثبت­نام به عنوان فروشنده در فروشگاه­ هایی که از سیستم چندفروشندگی پشتیبانی می­کنند، شما به­ راحتی می­توانید در دنیای تجارت الکترونیک فعالیت کنید . با فروش انواع محصولات فیزیکی یا دانلودی دیجیتالی برای خود کسب درآمد داشته باشید. توجه کنید هرچه بیشتر بتوانید اعتماد و رضایت مشتریان را جلب کنید، تعداد کاربران بیشتری را جذب می­کنید . در نتیجه درآمد و فروش بیشتری هم خواهید داشت.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

22 دیدگاه. Leave new

فهرست