null

مدرس

محمدعلی واعظی
null

مدت زمان

حدود 16 دقیقه

ترجمه فهرست ( منو سایت ) و رونمایی از یک افزونه تکمیلی قدرتمند

با سلام خدمت دوستان عزیز ، با پنجمین جلسه آموزشی طراحی سایت چندزبانه درخدمت شما هستیم ، در این دوره آموزشی ما قصد داریم همه نقاط سایت رو به زبان انگلیسی ترجمه کنیم و خُب در این جلسه هم میخوایم فهرست سایت رو به زبان انگلیسی ترجمه کنیم. برای این کار ما باید یک فهرست جداگانه به زبان انگلیسی بسازیم و تمام عنوان هایی رو که درفهرست قرار دادیم به زبان انگلیسی منتشر کنیم تا هنگام ترجمه شدن فهرست زبان فارسی به انگلیسی همگام بشوند و مشکلی رخ ندهد .
همچنین بعضی از نقاط سایت از جمله عنوان ابزارک ها ، عنوان سایت ، توضیح سایت، دسته بندی ها ،برچسب ها و غیره… بوسیله خود افزونه اصلی ، امکان ترجمه سازی رو برای شما فراهم نمیکند و باید بوسیله یک افزونه تکمیلی و قدرتمند به نام( wpml stiring ternsletion) ترجمه سازی انجام شود.

این افزونه وردپرس امکانات فوق العاده ای دارد و به شما اجازه میدهد که هر وقت یک قابلیتی به سایت خودتون اضافه کردید که دارای یک عنوان و رشته فارسی بود میتونید بوسیله این افزونه هر جایی رو که خواستید ترجمه کنید . همچنین این افزونه قابلیت های جالبی دیگر هم دارد که در این جلسه بیان میشود. شما با خریدن پکیج افزونه wpml ، این افزونه هم دراختیار شما گذاشته می شود.

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
آموزش ترجمه برگه ها و نوشته های سایت با افزونه wpml
نوشتهٔ بعدی
استفاده از افزونه wpml در قالب های زفایر و انفولد و …

محصولاتی که شاید دوست داشته باشید :

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

12 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست