آموزش افزونه دکان چندفروشندگی – آموزش افزونه Dokan

null

فرید معیریان

دانشجوی تجارت الکترونیک ، علاقمند به بازاریابی الکترونیکی و تولید محتوا ( البته بیش از 8 ساله که تفریح روزانه من شده کار با وردپرس )
null

فرید معیریان از سیستم چند فروشندگی با دکان می گوید ...

یک فروشگاه اینترنتی مجهز به سیستم چند فروشندگی در واقع وب سایتی است که برای فروش محصولات توسط چند فروشنده طراحی شده است. به این صورت که شما یک فروشگاه اینترنتی برای فروش محصولات خود ایجاد می کنید، ولی با این تفاوت که به دیگر کاربران نیز اجازه می دهید محصولات خود را در سایت شما به فروش برسانند.

null

آیا با دیدن این دوره واقعا میتوانم یک سیستم چند فروشندگی راه اندازی نمایم ؟

قطعا هدف ما در این آموزش ، همراهی شما عزیزان تا انتهای دوره جهت یادگیری کامل تمامی نکات و ترفند ها می باشد تا شما همراهان همیشگی سایت ابزار وردپرس بتوانید با خیالی راحت اقدام به راه اندازی یک سیستم چند فروشندگی در فروشگاه اینترنتی خود نمایید.

سیستم چند فروشندگی چیست ؟

به طور خلاصه ، فروشگاه آنلاین چند فروشندگی نوعی وب سایت است که فروشندگان مختلف محصولات خود را در آنجا قرار می دهند یا خدمات را ارائه می دهند در حالی که صاحب اصلی وب سایت محصولات و محتوا را تأیید می کند. علاوه بر این ، همانطور که مشتریان اقلام را از فروشندگان خریداری می کنند ، صاحب وب سایت از هر فروش کمیسیون دریافت خواهد کرد.

این نوع بازارهای آنلاین نه تنها به نفع صاحبان و فروشندگان بلکه برای مشتریان نیز نفع دارد. بیایید با صاحبان وب سایت شروع کنیم. بازارهای چند فروشنده به آنها این امکان را می دهد تا با حداقل تلاش سود کسب کنند. هیچ روش پیچیده ای در کار نیست ، مدیر اصلی وبسایت فقط باید بنشیند و منتظر فروش جدید بماند زیرا هر یک از فروشندگان اگر فروشی انجام دهد کمیسیون نصیب صاحب اصلی وبسایت میشود. در مورد فروشندگان ، آنها نیز سود می برند. بدون سرمایه گذاری در ساخت و نگهداری وب سایت ، فروشندگان می توانند فقط بر روی محصولات و خریداران نهایی تمرکز کنند. در آخر اینکه ، مشتریان می توانند بین محصولات و انواع برند ها یکی را انتخاب کنند ، بدون محدودیتی که در فروشگاه های سنتی وجود دارد.

افزونه چند فروشندگی دکان

مهم نیست که می خواهید چه نوع فروشگاه یا بازار چند چند فروشندگی بسازید ، افزونه دکان مناسب ترین راه حلی است که در داخل وردپرس پیدا خواهید کرد. دکان قابلیت های محبوب ترین افزونه فروشگاه ساز ، یعنی WooCommerce را بسیار گسترش می دهد و بهترین تجربه پیش رو را همراه با ویژگی های استثنایی مورد نیاز هر بازار چند فروشندگی ارائه می دهد.

این که آیا شما در تلاش برای ایجاد یک بازار برای محصولات دیجیتالی ، محصولات فیزیکی ، یک سایت حراج یا سایتی برای فروش رزرو هستید ، افزونه دکان می تواند همه کارها را انجام دهد ، کافیست به فروشندگان خود اجازه دهید تا ثبت نام کنند ، محصول خود را بارگذاری کنند و سپس کمیسیون های خود را دریافت کنید. به همین راحتی!

افزونه دکان ( یک راه حل کامل برای فروشگاه اینترنتی )

افزونه دکان تمام مشکلات عمده ای را که توسعه دهندگان بازار با آن روبرو هستند حل می کند. سازنده این افزونه با در نظر داشتن این مشکلاتی که معمولاً با آن روبرو هستیم ، افزونه دکان پرو را توسعه داده است تا کاربران نهایی بهترین تجربه را داشته باشند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

74 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

فهرست