آموزش افزونه دکان چندفروشندگی – آموزش افزونه Dokan

یک فروشگاه اینترنتی مجهز به سیستم چند فروشندگی در واقع وب سایتی است که برای فروش محصولات توسط چند فروشنده طراحی شده است. به این صورت که شما یک فروشگاه اینترنتی برای فروش محصولات خود ایجاد می کنید، ولی با این تفاوت که به دیگر کاربران نیز اجازه می دهید محصولات خود را در سایت شما به فروش برسانند.

رایگان - ارزش تقریبی 500 هزار تومان

تعداد جلسات :

16 جلسه

تعداد دانشجویان :

1500+

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

همچنین شاید برای شما مفید باشد :

پیشنهاد مرتبط

سیستم چند فروشندگی چیست ؟
به طور خلاصه ، فروشگاه آنلاین چند فروشندگی نوعی وب سایت است که فروشندگان مختلف محصولات خود را در آنجا قرار می دهند یا خدمات را ارائه می دهند در حالی که صاحب اصلی وب سایت محصولات و محتوا را تأیید می کند. علاوه بر این ، همانطور که مشتریان اقلام را از فروشندگان خریداری می کنند ، صاحب وب سایت از هر فروش کمیسیون دریافت خواهد کرد.

این نوع بازارهای آنلاین نه تنها به نفع صاحبان و فروشندگان بلکه برای مشتریان نیز نفع دارد. بیایید با صاحبان وب سایت شروع کنیم. بازارهای چند فروشنده به آنها این امکان را می دهد تا با حداقل تلاش سود کسب کنند. هیچ روش پیچیده ای در کار نیست ، مدیر اصلی وبسایت فقط باید بنشیند و منتظر فروش جدید بماند زیرا هر یک از فروشندگان اگر فروشی انجام دهد کمیسیون نصیب صاحب اصلی وبسایت میشود. در مورد فروشندگان ، آنها نیز سود می برند. بدون سرمایه گذاری در ساخت و نگهداری وب سایت ، فروشندگان می توانند فقط بر روی محصولات و خریداران نهایی تمرکز کنند. در آخر اینکه ، مشتریان می توانند بین محصولات و انواع برند ها یکی را انتخاب کنند ، بدون محدودیتی که در فروشگاه های سنتی وجود دارد.

افزونه چند فروشندگی دکان
مهم نیست که می خواهید چه نوع فروشگاه یا بازار چند چند فروشندگی بسازید ، افزونه دکان مناسب ترین راه حلی است که در داخل وردپرس پیدا خواهید کرد. دکان قابلیت های محبوب ترین افزونه فروشگاه ساز ، یعنی WooCommerce را بسیار گسترش می دهد و بهترین تجربه پیش رو را همراه با ویژگی های استثنایی مورد نیاز هر بازار چند فروشندگی ارائه می دهد.

این که آیا شما در تلاش برای ایجاد یک بازار برای محصولات دیجیتالی ، محصولات فیزیکی ، یک سایت حراج یا سایتی برای فروش رزرو هستید ، افزونه دکان می تواند همه کارها را انجام دهد ، کافیست به فروشندگان خود اجازه دهید تا ثبت نام کنند ، محصول خود را بارگذاری کنند و سپس کمیسیون های خود را دریافت کنید. به همین راحتی!

افزونه دکان ( یک راه حل کامل برای فروشگاه اینترنتی )
افزونه دکان تمام مشکلات عمده ای را که توسعه دهندگان بازار با آن روبرو هستند حل می کند. سازنده این افزونه با در نظر داشتن این مشکلاتی که معمولاً با آن روبرو هستیم ، افزونه دکان پرو را توسعه داده است تا کاربران نهایی بهترین تجربه را داشته باشند.

فصل اول ، معرفی و مقدمات آموزش دکان
فصل دوم ، چندفروشندگی را با دکان حرفه ای نمایید
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

177 دیدگاه. Leave new

فهرست