آموزش افزونه گراویتی فرم

در این دوره قصد داریم که انواع فرم های ساده ، متوسط و پیشرفته رو درست کنیم ، و با امکانات بالا در اختیار کاربران سایت بگذاریم. گراویتی فرم یک افزونه فرم ساز بسیار قدرتمند‌ می باشد که شما با این افزونه می توانید فقط در چند دقیقه و بسیار سریع ، حرفه ای ترین فرم ها را بسازید.

رایگان - ارزش تقریبی 1 میلیون تومان

تعداد جلسات :

48 جلسه

تعداد دانشجویان :

2500+

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

همچنین شاید برای شما مفید باشد :

پیشنهاد مرتبط

دوره آموزش جامع گرویتی فرم
همانطور که در جریان هستید فرم ها نقش اساسی در سایت های ما دارند و بخش هایی مانند فرم های تماس ، فرم های پرداخت و فرم های استخدام از بخش های اصلی در سایت ما هستند و با کمک افزونه گراویتی فرم شما قادر به راه اندازی این بخش ها خواهید بود.

با دیدن این دوره چه فرم هایی میتوان ساخت ؟
ما در این دوره سعی کردیم تا تمامی امکاناتی که این افزونه در خود دارد را به صورت کامل به شما عزیزان آموزش دهیم و این اطمینان را به شما میدهیم که با مشاهده این دوره و با استفاده از گراویتی فرم بسیاری از فرم های حرفه ای سایت خود مانند فرم استخدام ، تماس با ما ، پرداخت و غیر … را به راحتی هرچه تمام تر ایجاد نمایید.

پنل اس ام اس پیامیتو

کاملترین دوره آموزش گرویتی ویو بصورت رایگان و ویدئویی

معرفی افزونه گراویتی فرمز ( Gravity forms ) :
پلاگین گراویتی فرم یک افزونه وردپرس فرم ساز بسیار قدرتمند‌ می باشد که شما با این افزونه می توانید در چند دقیقه به سرعت ، حرفه ای ترین فرم ها را بسازید و از آن به عنوان دریافت اطلاعات به صورت آسان از کاربر استفاده کنید. هم اکنون آخرین نسخه اورجینال و فارسی افزونه گراویتی را می توانید از وبسایت ابزار وردپرس تهیه کرده و استفاده نمایید.

معرفی دوره:
در این دوره ابتدا از فواید داشتن فرم ها آغاز کردیم و بعد سراغ مباحث عملی رفتیم و تمام بخش های تنظیمات این فرم رو توضیح دادیم و بعد سراغ ساخت فرم رفتیم …

شما در انتهای این دوره کامل مسلط به ساخت انواع فرم ها در داخل سایت می شوید و جای هیچ نگرانی نیست. همچنین می توانید سوال ها و مشکلات خود را تیکت ارسال فرمایید تا همکاران ما پاسخگویی سوالات شما باشند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

563 دیدگاه. Leave new

فهرست