آموزش سئو رایگان و ویدئویی جامع

آیا این آموزش به اندازه آموزش پولی تاثیر دارد ؟ این سوالی است که خیلی از شما از ما پرسیده اید! در پاسخ باید بگوییم ما نه فقط سئو بلکه داستان موفقیت سایت های خودمان را با شما به اشتراک گذاشته ایم ، ما همین راه را پیموده ایم و آن را صادقانه به شما نیز یاد دادیم. فراموش نکنید موفقیت همیشه پولی نیست!

رایگان - ارزش تقریبی 3 میلیون تومان

تعداد جلسات :

45

پیش نیاز :

تعداد دانشجویان :

25000+

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

همچنین شاید برای شما مفید باشد :

پیشنهاد مرتبط

آیا می توانم سئو را یاد بگیرم و به درآمد برسم؟

کسب درآمد از وبسایت به ” هــنــر ” نیاز دارد ، هنری که از صبور بودن شروع می شود و به کسب تخصص های بیشتر ختم می شود. باید بدانید که از طریق وب می توانید خیلی زود ثروتمند شوید اما این اتفاق نیازمند هنری اکتسابی است که با تلاش بدست می آید. این دوره آموزشی شما را به این هنر نزدیک خواهند کرد.

این دوره از کاملترین آموزش های حوزه سئو با بیان ساده می باشد ، ما در این آموزش سرمایه گذاری زیادی روی موفقیت بلندمدت کرده ایم. همچنین این دوره آموزشی نکات شیوایی را از سئو زبان انگلیسی ارائه کرده است که می تواند به شما کمک کند.

گوگل روبات و موتوری سریع و هوشمند است ولی هنوز نیاز به کمک کاربران دارد، آنها همیشه در تلاشند تا نتایج بهتری را به کاربران اینترنتی ارائه دهند، با این حال محدودیت‌هایی در این مسیر وجود دارد که نیاز به سئو سایت را ایجاد میکند. سئو اشتباه میتواند شما را از دید کاربران پنهان کرده و تمام تلاش شما را هدر دهد، در نتیجه رقبای شما با محتوایی ضعیف تر بازدید و محبوبیت بیشتری داشته باشند.

خزنده های گوگل فاکتورهای نسبتا مشخصی برای درک محتوای صفحه دارند که در صورت رعایت آنها شانس شما برای کسب جایگاه افزایش می یابد. این فاکتورها را سئو داخلی می نامیم و برای موفقیت باید دقیقا بدانیم که این فاکتورها در سئو چیست.

کاملترین آموزش سئو در سایت ابزار وردپرس بصورت رایگان

سئو و بهینه سازی یک سایت فرآیندی بسیار زمانبر و نیازمند تلاش بسیار زیاد است. تکنیک ها و سبک های زیادی برای کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل وجود دارد که هر کدام میتوانند تاثیر مثبتی در این فرآیند داشته باشند. برای کسب رتبه در سئو هر سایت نیازمند 3 فاکتور اصلی هستیم که عبارتند از:

  • سئو تکنیکال و فنی

کارا بودن سایت وردپرسی ، رعایت اصول سئو در طراحی، نشانه گذاری استاندارد، بهینه سازی سرعت سایت، طراحی نسخه ریسپانسیو و مواردی از این دست را سئو تکنیکال می نامیم. برای شروع فعالیت های مرتبط با بازاریابی محتوا پیش از هر چیز به یک بستر قدرتمند و سایت استاندارد نیاز خواهیم داشت.

  • بازاریابی محتوایی

فعالیت هایی شامل شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، آنالیز رقبا، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوای ارزشمند، برچسب گذاری و دسته بندی، لینک سازی داخلی و … را میتوان بخشی از فرآیند بازاریابی محتوا دانست. موفقیت در سئو بدون محتوا تقریبا غیرممکن است.

  • لینک سازی هدفمند

رعایت استانداردهای سئو تکنیکال و تولید محتوای ارزشمند میتواند شما را به صفحه اول نتایج گوگل برساند ولی برای کسب رتبه 1 و رقابت با سایت های قدیمی تر شما نیازمند لینک سازی خارجی برای سایت خود هستید. فعالیت در شبکه های اجتماعی، فروم های تخصصی، کامنت مارکتینگ، خرید بک لینک، خرید رپورتاژ آگهی و … را اصطلاحا سئو خارجی یا SEO Off-page می نامیم.

برای یادگیری سئو چقدر زمان لازم است؟

همه چیز بر مبنای تخصص و تمرین و تلاش محاسبه می شود ، فقط با دیدن آموزش نمی توان انتظار داشت موفقیتی حاصل شود. شما باید مدت ها تلاش کنید و از این طریق تجربه بدست بیاورید. فاکتور های سئو باید عادت همیشگی شما شوند تا آنها را در سایت ها بکار ببرید.

شروع دوره آموزش سئو با فصل اول ( آشنایی با seo )

یادگیری سئو بسیار آسان است ، ما مبحث سئو ( رسیدن به نتایج اول گوگل ) را به سبک خودمان به شما آموزش میدهیم. آموزش سئو رایگان است و رایگان خواهد ماند با خیالی آسوده برای یادیگیری اقدام کنید و از این طریق وبسایت خود را ارتقا داده و درآمد بیشتری کسب  کنید.

فراموش نکنید که سئو نیاز به زمان و تلاش دارد ، یک شبه هیچ وبسایتی موفق نمی شود شما باید مدت ها روی سایت خود کار کنید تا نتیجه بهتری بگیرید. از تولید محتوا گرفته تا اقدامات دیگری که باعث افزایش رتبه و امتیاز سایت شما در گوگل می شود.

مهمترین گام سئو را با تولید محتوا در فصل دوم شروع میکنیم

فصل دوم آموزش سئو را با تولید محتوا شروع میکنیم ، جمله ای که بارها شنیده اید : محتوا پادشاه است! بله درست است وقتی شما محتوایی ندارید چرا بازدیدکنندگان باید سایت شما را ببینند؟ بنابرین لطفاً گول نخورید! بدون محتوا نمی توان موفقیتی عظیم بپا کرد.

راه های میانبر و اشتباهی هم وجود دارد که جای آن در دوره ما نیست و برخی سودجویان آن را تبلیغ می کنند ، بنابرین لطفاً روی سرمایه گذاری صحیح و بلند مدت فکر کنید که در این دوره آموزشی بطور کامل و دقیق برای شما توضیح داده شده است.

کار با ابزارهای آماده سئو در وردپرس در فصل سوم

در دنیای وردپرس برای سئو شما یک گام جلوتر هستید ، زیرا ابزارهای آماده سئو وجود دارند که می توانند کار شما را خیلی خیلی آسان تر کنند. افزونه سئو یوست و رنک مث فوق العاده ترین افزونه های دنیای وردپرس هستند که هر سایتی تقریباً باید یکی از آنها را نصب داشته باشد.

افزونه های سئو وردپرس می توانند باعث شوند کارایی بهتری ایجاد کنید و از طریق آنها سریعتر به هدف خود دست پیدا کنید. سوالی که خیلی از کاربران می پرسند این است که آیا این آموزش برای سایت های کدنویسی هم مناسب است ، باید بگوییم بله! سئو یکسان است فقط در وردپرس برخی ابزارهای کمکی آماده بیشتر است.

یادگیری جزئیات جذاب آموزش سئو در فصل چهارم

در این فصل می آموزید که رعایت چه نکاتی میتواند سئو سایت شما را متحول کند ، نکات جزئی که تاثیر خیلی خوبی در SEO دارند. آموزش سئو بر مبنای کاربردی تدریس شده است و ما لازم می دانیم همه نکات کاربردی و البته جذاب سئو را برای شما دوستان گرانقدر توضیح بدهیم.

آموزش SEO به راحتی میسر است ولی دقت کنید که همه چیز آموزش دیدن نیست! بلکه تمرین کردن و تولید محتوا و آینده سایت شما همه چیز را مشخص می کند ، بنابرین لطفاً به تلاش و تمرین همیشه ادامه دهید.

نکات مهم تکمیلی آموزش Seo در فصل پنجم

در فصل پنجم آموزش سئو نیز به شما نکات مهمی را تدریس خواهیم کرد ، این نکات بسیار مهم و ارزشمند هستند و اگر دقت کنید سایت های بزرگ همه این ویژگی های خوب را رعایت کرده اند. بزرگی می گوید ، واقعیت ها در جزئیات نهفته هستند بنابرین شک نکنید که این جزئیات به کار شما کمک بسیاری می کند.

جذابترین جای سئو وقتی است که شما شروع به گرفتن نتیجه های تلاش خودتان می کنید ، وقتی محتوای خوبی مینویسید و از این طریق آن را در گوگل مشاهده می کنید. این فوق العاده است!

آموزش جامع Canonical و استفاده از آن با افزونه Yoast
اگر در زمینه سئو فعالیت کرده باشید، احتمال زیاد تاکنون نام عبارت کنونیکال یا Canonical را شنیده‌اید. کاربرد اصلی کنونیکال، جلوگیری…

دانش تحلیل و بررسی وبسایت در فصل ششم سئو

فصل ششم آموزش SEO ابزار های تحلیل وبسایت را مورد بررسی قرار می دهد البته دقت کنید که اگر موضوعی مهم در بحث سئو وجود داشته باشد برای شما عزیزان در ادامه این دوره تدریس خواهیم کرد ولی تا اینجا می تواند برای بزرگ و موفق شدن یک سایت اینترنتی کافی باشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

2943 دیدگاه. Leave new

فهرست