آموزش سئو رایگان و ویدئویی جامع

آیا این آموزش به اندازه آموزش پولی تاثیر دارد ؟ این سوالی است که خیلی از شما از ما پرسیده اید! در پاسخ باید بگوییم ما نه فقط سئو بلکه داستان موفقیت سایت های خودمان را با شما به اشتراک گذاشته ایم ، ما همین راه را پیموده ایم و آن را صادقانه به شما نیز یاد دادیم. فراموش نکنید موفقیت همیشه پولی نیست!

رایگان - ارزش تقریبی 3 میلیون تومان

تعداد جلسات :

45

پیش نیاز :

تعداد دانشجویان :

25000+

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

همچنین شاید برای شما مفید باشد :

پیشنهاد مرتبط

آیا می توانم سئو را یاد بگیرم و به درآمد برسم؟

کسب درآمد از وبسایت به ” هــنــر ” نیاز دارد ، هنری که از صبور بودن شروع می شود و به کسب تخصص های بیشتر ختم می شود. باید بدانید که از طریق وب می توانید خیلی زود ثروتمند شوید اما این اتفاق نیازمند هنری اکتسابی است که با تلاش بدست می آید. این دوره آموزشی شما را به این هنر نزدیک خواهند کرد.

این دوره از کاملترین آموزش های حوزه سئو با بیان ساده می باشد ، ما در این آموزش سرمایه گذاری زیادی روی موفقیت بلندمدت کرده ایم. همچنین این دوره آموزشی نکات شیوایی را از سئو زبان انگلیسی ارائه کرده است که می تواند به شما کمک کند.

گوگل روبات و موتوری سریع و هوشمند است ولی هنوز نیاز به کمک کاربران دارد، آنها همیشه در تلاشند تا نتایج بهتری را به کاربران اینترنتی ارائه دهند، با این حال محدودیت‌هایی در این مسیر وجود دارد که نیاز به سئو سایت را ایجاد میکند. سئو اشتباه میتواند شما را از دید کاربران پنهان کرده و تمام تلاش شما را هدر دهد، در نتیجه رقبای شما با محتوایی ضعیف تر بازدید و محبوبیت بیشتری داشته باشند.

خزنده های گوگل فاکتورهای نسبتا مشخصی برای درک محتوای صفحه دارند که در صورت رعایت آنها شانس شما برای کسب جایگاه افزایش می یابد. این فاکتورها را سئو داخلی می نامیم و برای موفقیت باید دقیقا بدانیم که این فاکتورها در سئو چیست.

کاملترین آموزش سئو در سایت ابزار وردپرس بصورت رایگان

سئو و بهینه سازی یک سایت فرآیندی بسیار زمانبر و نیازمند تلاش بسیار زیاد است. تکنیک ها و سبک های زیادی برای کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل وجود دارد که هر کدام میتوانند تاثیر مثبتی در این فرآیند داشته باشند. برای کسب رتبه در سئو هر سایت نیازمند 3 فاکتور اصلی هستیم که عبارتند از:

 • سئو تکنیکال و فنی

کارا بودن سایت وردپرسی ، رعایت اصول سئو در طراحی، نشانه گذاری استاندارد، بهینه سازی سرعت سایت، طراحی نسخه ریسپانسیو و مواردی از این دست را سئو تکنیکال می نامیم. برای شروع فعالیت های مرتبط با بازاریابی محتوا پیش از هر چیز به یک بستر قدرتمند و سایت استاندارد نیاز خواهیم داشت.

 • بازاریابی محتوایی

فعالیت هایی شامل شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، آنالیز رقبا، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوای ارزشمند، برچسب گذاری و دسته بندی، لینک سازی داخلی و … را میتوان بخشی از فرآیند بازاریابی محتوا دانست. موفقیت در سئو بدون محتوا تقریبا غیرممکن است.

 • لینک سازی هدفمند

رعایت استانداردهای سئو تکنیکال و تولید محتوای ارزشمند میتواند شما را به صفحه اول نتایج گوگل برساند ولی برای کسب رتبه 1 و رقابت با سایت های قدیمی تر شما نیازمند لینک سازی خارجی برای سایت خود هستید. فعالیت در شبکه های اجتماعی، فروم های تخصصی، کامنت مارکتینگ، خرید بک لینک، خرید رپورتاژ آگهی و … را اصطلاحا سئو خارجی یا SEO Off-page می نامیم.

برای یادگیری سئو چقدر زمان لازم است؟

همه چیز بر مبنای تخصص و تمرین و تلاش محاسبه می شود ، فقط با دیدن آموزش نمی توان انتظار داشت موفقیتی حاصل شود. شما باید مدت ها تلاش کنید و از این طریق تجربه بدست بیاورید. فاکتور های سئو باید عادت همیشگی شما شوند تا آنها را در سایت ها بکار ببرید.

شروع دوره آموزش سئو با فصل اول ( آشنایی با seo )

یادگیری سئو بسیار آسان است ، ما مبحث سئو ( رسیدن به نتایج اول گوگل ) را به سبک خودمان به شما آموزش میدهیم. آموزش سئو رایگان است و رایگان خواهد ماند با خیالی آسوده برای یادیگیری اقدام کنید و از این طریق وبسایت خود را ارتقا داده و درآمد بیشتری کسب  کنید.

فراموش نکنید که سئو نیاز به زمان و تلاش دارد ، یک شبه هیچ وبسایتی موفق نمی شود شما باید مدت ها روی سایت خود کار کنید تا نتیجه بهتری بگیرید. از تولید محتوا گرفته تا اقدامات دیگری که باعث افزایش رتبه و امتیاز سایت شما در گوگل می شود.

مهمترین گام سئو را با تولید محتوا در فصل دوم شروع میکنیم

فصل دوم آموزش سئو را با تولید محتوا شروع میکنیم ، جمله ای که بارها شنیده اید : محتوا پادشاه است! بله درست است وقتی شما محتوایی ندارید چرا بازدیدکنندگان باید سایت شما را ببینند؟ بنابرین لطفاً گول نخورید! بدون محتوا نمی توان موفقیتی عظیم بپا کرد.

راه های میانبر و اشتباهی هم وجود دارد که جای آن در دوره ما نیست و برخی سودجویان آن را تبلیغ می کنند ، بنابرین لطفاً روی سرمایه گذاری صحیح و بلند مدت فکر کنید که در این دوره آموزشی بطور کامل و دقیق برای شما توضیح داده شده است.

کار با ابزارهای آماده سئو در وردپرس در فصل سوم

در دنیای وردپرس برای سئو شما یک گام جلوتر هستید ، زیرا ابزارهای آماده سئو وجود دارند که می توانند کار شما را خیلی خیلی آسان تر کنند. افزونه سئو یوست و رنک مث فوق العاده ترین افزونه های دنیای وردپرس هستند که هر سایتی تقریباً باید یکی از آنها را نصب داشته باشد.

افزونه های سئو وردپرس می توانند باعث شوند کارایی بهتری ایجاد کنید و از طریق آنها سریعتر به هدف خود دست پیدا کنید. سوالی که خیلی از کاربران می پرسند این است که آیا این آموزش برای سایت های کدنویسی هم مناسب است ، باید بگوییم بله! سئو یکسان است فقط در وردپرس برخی ابزارهای کمکی آماده بیشتر است.

یادگیری جزئیات جذاب آموزش سئو در فصل چهارم

در این فصل می آموزید که رعایت چه نکاتی میتواند سئو سایت شما را متحول کند ، نکات جزئی که تاثیر خیلی خوبی در SEO دارند. آموزش سئو بر مبنای کاربردی تدریس شده است و ما لازم می دانیم همه نکات کاربردی و البته جذاب سئو را برای شما دوستان گرانقدر توضیح بدهیم.

آموزش SEO به راحتی میسر است ولی دقت کنید که همه چیز آموزش دیدن نیست! بلکه تمرین کردن و تولید محتوا و آینده سایت شما همه چیز را مشخص می کند ، بنابرین لطفاً به تلاش و تمرین همیشه ادامه دهید.

نکات مهم تکمیلی آموزش Seo در فصل پنجم

در فصل پنجم آموزش سئو نیز به شما نکات مهمی را تدریس خواهیم کرد ، این نکات بسیار مهم و ارزشمند هستند و اگر دقت کنید سایت های بزرگ همه این ویژگی های خوب را رعایت کرده اند. بزرگی می گوید ، واقعیت ها در جزئیات نهفته هستند بنابرین شک نکنید که این جزئیات به کار شما کمک بسیاری می کند.

جذابترین جای سئو وقتی است که شما شروع به گرفتن نتیجه های تلاش خودتان می کنید ، وقتی محتوای خوبی مینویسید و از این طریق آن را در گوگل مشاهده می کنید. این فوق العاده است!

آموزش جامع Canonical و استفاده از آن با افزونه Yoast
اگر در زمینه سئو فعالیت کرده باشید، احتمال زیاد تاکنون نام عبارت کنونیکال یا Canonical را شنیده‌اید. کاربرد اصلی کنونیکال، جلوگیری…

دانش تحلیل و بررسی وبسایت در فصل ششم سئو

فصل ششم آموزش SEO ابزار های تحلیل وبسایت را مورد بررسی قرار می دهد البته دقت کنید که اگر موضوعی مهم در بحث سئو وجود داشته باشد برای شما عزیزان در ادامه این دوره تدریس خواهیم کرد ولی تا اینجا می تواند برای بزرگ و موفق شدن یک سایت اینترنتی کافی باشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

2967 دیدگاه. Leave new

 • سلام وقت بخیر میتونیم هم زمان از یوست سئو و رنک مث استفاده کنیم مثلا محصولات را با رنک مث سئو کنیم و مقالات و دسته هارا با رنک مث؟ یا فقط باید یکیشون روی سایت فعال باشه؟ کدوم افزونه بهتره و کارایی بیشتری داره ؟

  • کامران قائمی
   دسامبر 18, 2023 8:03 ق.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   بصورت کلی استفاده از دو افزونه با عملکرد مشابه روی سایت توصیه نمی‌شود ، شما میتوانید براحتی تمام داده‌های یواست را به رنک مث انتقال داده و سپس یواست را حذف کنید

   با تشکر.

 • سلام میخواستم بابت دوره سئو ازتون تشکر کنم امروز تمومش کردم و حالا یکی دوتا سوال داشتم
  همین جا بگم دوره دیکه ای رو شرکت نکردم میخواستم بدونم دوره های نیو سئو و جادوی سئو چه سرفصل هایی رو اضافه تر دارند و شاید نکته ای باشه که یه سئو کار نیاز داشته باشه حتما بدونه
  سوال دوم من یه جورایی هیچی از کلمه کلیدی متوجه نشدم ینی درک نکردم وقتی میگن فلان کلمه رو تارگت کردیم منظورشون چیه و چطور بایدعبارت کلیدی رو تارگت کنیم که روی اون بیام بالا و مثلا میگن ابزار وردپرس روی کلمه سئو لینک یک هست چطوری و تو افزونه سئو چطوری این کلمه رو وارد کرده امیدوارم متوجه شده باشید چی میگم
  خیلی خلاصه به کارگیری و وارد کردن کلمه و عبارت کلیدی در افزونه یاوست رو میگم
  سوال سوم
  یه سری محتوا ها رو نوایندکس کردم و یه سری ها رو بهشون اولویت دادم و اینکه یه سری توضیحات متا برای یه سری از مطالب نوشتم چقدر طول میکشه که این تغییرات داخل گوگل تغییر کنه با اینکه توضیحات متا صفحات خالی هست گوگل خودش یه توضیحاتی اضافه کرده و نمایش میده

  • کامران قائمی
   دسامبر 17, 2023 11:04 ق.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   در خصوص سئو یک سایت روی کلمه کلیدی خاصی مسئله فراتر از سئو یک مقاله یا صفحه است و موارد و نکات مختلفی دست به دست هم خواهد داد تا یک سایت روی کلمه کلیدی رتبه گیرد که شامل مواردی مانند لینک سازی ، بک لینک ، ریپورتاژ ، سوشیال سیگنال و… می‌باشد. در خصوص کلمه کلیدی نیز یک مقاله برای هدف یا رفع مشکل خاصی نوشته میشود که شما بایستی آن مشکل که کاربر به دنبال آن است را بعنوان کلمه کلیدی در نظر بگیرید ، البته انتخاب کلمه کلیدی نیز خودش باید هوشمندانه باشد.

   با تشکر.

 • حانیه عباسی
  دسامبر 9, 2023 1:07 ب.ظ

  من سایتم در زمینه ی ملزومات سرویس بهداشتی هست توی همه ی مقالات باید این کلمه ی کلیدی رو به کار ببرم و یا همه ی صفحاتم باید موضوعش ملزومات سرویس بهداشتی باشه ؟

 • حانیه عباسی
  دسامبر 9, 2023 1:00 ب.ظ

  سلام و عرض ادب صفحات محصول رو چجوری باید سئو بکنم من توی سایت بیش از هزار محصول دارم که هم فارسی شون ثبت شده هم انگلیسی و از افزونه ی رنک مث استفاده میکنم چون داخل محصولات محتوا نداره رتبه ی سئو رو کم نشون میده ایا لازم هست برای تک تک محصولات تولید محتوا انجام بدم؟
  و اینکه سایت من دو زبانه است من برای یک صفحه ی فارسی مقاله تولید کردم اگه صفحه ی انگلیسی همون مقاله رو روی حالت noindexقراربدم به صفحه ی فارسیش ضربه ای نمیزنه ؟ یا صفحه ی انگلیسیشم مطابق با صفحه ی فارسی باید سئو بکنم؟

 • استاد عزیز ممنونم از آموزشتون

 • حانیه عباسی
  دسامبر 3, 2023 8:23 ق.ظ

  با سلام و احترام
  از شما و همکارانتون بابت ارائه آموزش سئو رایگان در سایت ابزار وردپرس صمیمانه تشکر می‌کنم. این آموزش‌ها بسیار جامع و کامل هستند و به زبانی ساده و قابل فهم ارائه شدند. من به عنوان یک علاقه‌مند به سئو، از این آموزش‌ها بسیار بهره بردم آرزوی موفقیت روز افزون برای شما دارم .

 • حانیه عباسی
  نوامبر 30, 2023 7:25 ق.ظ

  سلام و عرض ادب من افزونه رنک مث رو نصب کردم ولی این افزونه با افزونه ای شما اموزش میدید کاملا متفاوته اموزش سئو با افزونه ی رنک مث رو ندارید؟

 • سلام.خسته نباشید.
  آیا با دیدن این فیلم ها وخرید افزونه های گفته شده دیگه نیاز نیست سایتمو بدم به شرکت ها برای سئو؟
  خودم صفر تا صد میتونم سئو کنم سایتمو؟

 • سلام وقت بخیر اقای جبین پور برای سئو سایت که میگید تولید محتوا خیلی مهمه و گوگل اگه ببینه کاربر محتوا رو دوست داشته رتبه میده بهمون
  سایت هایی که هنوز هیچ رتبه ای ندارن چجوری کاربر وارد سایت ما بشه و گوگل متوجه این موضوع میشه
  امیدوارم منظورم رو درست متوجه شده باشید

 • آقا من تازه شروع کردم طراحی وب رو با وردپرس، خیلی هم حال می‌کنم

  آقا من آموزش‌های سئو رو هم همزمان با وردپرس باید یاد بگیرم یا اول وردپرس رو مسلط بشم بعد سئو کار کنم ؟!؟!
  کدومش ؟

 • مهدی ماندگاری
  نوامبر 24, 2023 5:07 ب.ظ

  سلام و درود ببخشید من طراح سایتم و میخوام سئوی سایت هایی که طراحی میکنم را خودم انجام بدم اگر این دوره را کامل ببینم و کار کنم میتونمسئو را خودم انجام بدم

 • سلام وقت بخیر
  برای من که میخوام فقط طراح سایت بشم، چه با وردپرس و چه با کد نویسی، ایا لازمه که سئو یاد بگیرم؟
  با تشکر از تیم خوب ابزار وردپرس

 • آراز منتشلو
  نوامبر 21, 2023 10:58 ق.ظ

  سلام و خدا قوت به تیم ابزار وردپرس
  من سایتم را به دو صورت طراحی کرده ام، یک طراحی مناسب دسکتاپ است که برای حالت موبایل مخفی کرده ام و یک طراحی برای موبایل انجام داده ام و برای دسکتاپ مخفی کرده ام
  اینکار از لحاظ سئو بده یا خوب؟

  • کامران قائمی
   نوامبر 21, 2023 2:42 ب.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   این مورد به عوامل مختلفی بستگی دارد که نیازمند بررسی سایت است، بصورت کلی مخفی کردن داده از نظر گوگل غیرقانونی است اما گوگل درک می کند که شما چه محتوایی را مخفی کردید و هر مخفی سازی نیز جریمه در پی نخواهد داشت.

   با تشکر.

 • راضیه یزدانی
  نوامبر 19, 2023 1:45 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر دوره ب اتمام رسیده ؟

 • عرض سلام وادب تشکر میکنم از آقای جبین پور و همکارانشون.در پناه حق باشید.

 • شاهین فرزانه
  نوامبر 9, 2023 1:47 ب.ظ

  خداقوت برادر انشالاه که همینطور که دستتون بازه جلو مردم خداوند هزاران برکت تو زندگیتون قرار بده

 • معید قوجق نژاد
  نوامبر 6, 2023 12:52 ب.ظ

  با سلام و درود.
  آیا در این سری از آموزش ها نحوه تبدیل کاربران وارد شده به مشتری و خریدار آموزش داده می شود؟

 • رضا علیزاده
  نوامبر 6, 2023 11:31 ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  خیلی ممنون از اموزش شما
  این اموزش تموم شده یا ادامه دارد؟

 • سعید خدامرادی
  نوامبر 5, 2023 1:52 ق.ظ

  سلام ممنونم بابت آموزش مفیدتون
  نظرتون راجب تولید محتوا با استفاده ازهوش مصنوعی چیه؟به نظرتون توی سئو اثر منفی میاره و ی جور کپی به حساب میاد؟

  • کامران قائمی
   نوامبر 5, 2023 2:00 ق.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   استفاده از این ابزار توصیه می شود اما پیشنهاد ما این است که برای اطمینان محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی را کمی ویرایش و تغییر داده و سپس استفاده کنید

   با تشکر.

 • سپهر قربانی
  نوامبر 4, 2023 11:34 ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر ببخشید دو تا سوال داشتم:
  1_حتی با کپی کردن عکس هم از نظر سئو به مشکل میخوریم؟ اگر هم بخوریم میشه یه افکت ریزی روی تصویر انداخت که کپی حساب نشه؟
  ۲_یه سری سایت ها هستن مثل pexels که تصاویر با کیفیتی تحویل میدن و میگن کپی رایت نداره، از اونا استفاده کنیم چطور؟

 • امیر عباس پرستانپور
  نوامبر 3, 2023 7:08 ب.ظ

  بسیار عالی و خوب بود و تونست بهم خیلی کمک کنه و از

 • سپهر قربانی
  اکتبر 24, 2023 4:54 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر ببخشید با گذروندن تمام قسمت های فصل سئو واقعا میتونیم سایتمون رو به صفحه اول گوگل بیاریم؟

  • کامران قائمی
   اکتبر 24, 2023 9:44 ب.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   با انجام این نکات و دستورالعمل هایی که ذکر شده و همچنین تجزیه و تحلیل رقبا بله میتوانید بعد از مدتی در نتایج ابتدایی گوگل ظاهر شوید. البته همانطور که عرض شد این کار میتواند زمانبر بوده و با توجه به هر حوزه متفاوت باشد

   با تشکر.

 • مصعب شریفی
  اکتبر 24, 2023 4:41 ب.ظ

  با سلام و سپاس از شما
  فایل های این دوره تون رو مشاهده کردم.
  خیلی خوب و مفید بود. به امید موفقیت های بیشتر برای شما

 • علی اصغر مقتدر
  اکتبر 14, 2023 7:47 ق.ظ

  سلام مهندس من شما رو از یوتویوب پیدا کردم لطف کنید دوره آموزش با رنک مث هم قرار بدید واقعا جای آموزش با این افزونه داخل سایت شما خالیه

 • سلام وقتتون بخیر
  ببخشید برای کار سئو سایت به یادگیری طراحی سایت هم نیازی هست یا نه؟!

 • ساره درافشان
  اکتبر 10, 2023 7:38 ب.ظ

  سلام . وقت بخیر . آموزش سئو که در سایت قرار دادید بسیار کامل ، کاربردی و مفید است . با تشکر

 • مژگان فرزین
  اکتبر 9, 2023 8:48 ق.ظ

  با عرض سلام و خسته نباشید به استاد عزیز و تیم ابزار وردپرس، سپاس از آموزشهای خوب ، کامل و حرفه ای که تهیه میکنید

 • جلیل شفائی
  اکتبر 7, 2023 7:38 ب.ظ

  سلام و عرض خسته نباشید
  من یک دامنه ثبت کردم با پسوند .com،طراح سایتم گفت که چون هنوز در مرحله طراحی هستین و شروع نکردین بهتره که یک دامنه ثبت کنید که هم com وirرو داشته باشین چون با دقتی که تو ثبت دامنه کردم تقریباً هر سایتی که تاسیس بشه از لحاظ قانونی افراد دیگه میتونند مشابه اسم اون دامنه رو ثبت کنند و تقریباً تمامی سایتها در معرض این موضوع قرار میگیرند
  سوال من اینه که 1: آیا این حرف درسته و در آینده تاثیری رو بحث سئو و بازدید سایت من داره و 2: اگر نیاز هست که دامنه جدید ثبت کنم اگر شبیه اسم سایتاهای معروف و پربازدید اسم ثبت کنم رو بازدید من تاثیری داره؟

  • کامران قائمی
   اکتبر 8, 2023 6:18 ب.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   بصورت کلی محدودیتی از بابت ثبت دامنه وجود ندارد و شما هر دامنه ای که بخواهید را میتوانید درصورت آزاد بودن ثبت کنید ، اما در خصوص راه اندازی سایت پیشنهاد می شود دامنه خود را متناسب با برند خود انتخاب کنید زیرا اینکار سبب می‌شود در فرایند برندسازی بتوانید عملکرد بهتری را داشته باشید.

   با تشکر.

 • علی ذوالفقاری
  اکتبر 3, 2023 10:59 ب.ظ

  سلام
  این آموزش برای چه موقع است؟ بالاش نوشته ۲۰۲۳ ولی کامنت از سال ۲۰۱۷ داره

  • کامران قائمی
   اکتبر 6, 2023 12:04 ب.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   این صفحه و آموزش بارها در گذشته آپدیت شده است و درحال حاضر موارد و نکات ذکر شده در آن برای زمان فعلی مناسب بوده و میتوانید از آن بهرمند شوید.

   با تشکر.

 • الهام قلیزاده
  اکتبر 2, 2023 3:30 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  ببخشید برای تدوین ویدئو کدام فایل آموزشی بود. هر چی میگردم یادم نمیاد کدوم بخش بود.

 • مهدیه محمدنژاد
  سپتامبر 30, 2023 1:57 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بپرسم اگر ما محتوا را در قسمت یاداداشت گوشی با یا برنامه ورد با هر برنامه دیگر تایپ کنیم و بعد کپی پیس کنیم و در قسمت محتوا محصول بگذاریم .باز نوعی کپی برای گوگل شناخته میشه ؟؟ودرواقع باید دوباره در قسمت محتوا محصول, شخصا تایپ کنیم؟؟

 • ارسی خداوندگار
  سپتامبر 27, 2023 2:17 ب.ظ

  من سایت یه dmca فیک گرفته و 4 تا از صفحات من پاک شده. اون 4 تا صفحه رو من پاک کردم اما هنوز داخل گوگل هنوز میزنه 4 صفحه از این وبسایت پاک شده ایا این تاثیری رو سیو داره؟ اخه 4 ماه شد و رشتی نداشته اصلا وبسایت. چندین درخواست هم برای گوگل فرستادم اما رسیدگی نکردن.

  • سلام و وقت بخیر.

   در رابطه با سوال مرتبط با موضوع سئو شما، بهتر است که از سایت دیگر ما، نت بازده استفاده نمایید. در این سایت خدمات سئو و مشاوره رایگان سئو ارائه می شود.
   شما می توانید درخواست مشاوره و سوالات به این صورت را در آی دی تلگرام : @netbazdeh_support ارسال کرده و در ارتباط باشید.

   با آرزوی موفقیت برای شما .

 • الهام قلیزاده
  سپتامبر 23, 2023 3:44 ب.ظ

  سلام و درود وقت بخیر. ممنون از اطلاعات جامع و آموزش کاربردی تون.
  من تازه شروع کردم به یادگیری مطالب مربوطه.
  .
  سوال داشتم آیا تمام مباحث تکنیکی در زمینه سئو (مثلا تک واژه رو سرچ کنیم، سایت بالا بیاد) آیا در این بخش از آموزش داده شده یا نه.
  موارد اضافه تری لازم هست یاد بگیریم یا خیر؟
  .
  سپاس از زحمات شما و سایت خیلی خوبتون

  • کامران قائمی
   سپتامبر 23, 2023 6:54 ب.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   سئو مبحث گسترده ای است و مباحث مختلفی دارد، در این دوره سعی شده تا نکات و موارد مختلف ارایه و توضیح داده شود و با مشاهده آن میتوانید تا حد زیادی آنها را فرابگیرد. درخصوص کلیدواژه و… نیز در طول دوره نکات لازم خدمتتان ارایه می‌شود.

   با تشکر.

 • محمد علی عزتی
  سپتامبر 21, 2023 11:22 ق.ظ

  باسلام و عرض خسته نباشید
  ممنونم از آموزش های عالی و خوبتون فقط یک یوال داشتم
  من افزونه یوست سئو رو دانلود کردم ولی شکل اون با آموزش های آقای جبین پور فرق داره و بعضی چیز ها رو نمیتونم پیداکنم

 • سید مهدی موسوی
  سپتامبر 20, 2023 7:32 ب.ظ

  من هم این دوره و هم دوره وردپرس رو دیدم عالی بود تشکر
  فقط یه جاهایی آقای جبین پور یه کار هایی باید میکردن اما حواسشون نبود و از کد های html و css استفاده کردن

 • مجتبی حسینی
  سپتامبر 17, 2023 7:05 ب.ظ

  سلام وقت بخیر سئو در خصوص سایت های ساخته شده با html هم در این آموزش هست اگر نیست ممنون میشم لینک اموزشش بذارید

  • کامران قائمی
   سپتامبر 18, 2023 2:38 ق.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   اصول سئو یکسان است اما نحوه اجرا و استفاده از آنها برای سایت های html متفاوت است , در حال حاضر دوره سئو برای وردپرس در سایت موجود می‌باشد.

   با تشکر.

 • سلام همین الان دوره رو شروع کردم! 25 شهریور 1402
  فقط سه سوال ساده :
  1 دوره به مقدار لازم و کافی به روز هست ؟
  2 امکان کسب درآمد هست بعد از اتمام دوره ؟ منظورم اینه کابردی هست یا مثل مدرسه و دانشگاه ؟
  3 در ابتدای صفحه نوشته عدم نیاز به پیش نیاز واقعا چقدر چقدر صحت داره ؟؟؟

 • مسعود براتی
  سپتامبر 16, 2023 2:03 ب.ظ

  سلام خیلی عالی بود. تشکر بابت این آموزش عالی. به نظرم واقعا روی کاربردی و علمی در سطح جهانی بود. انشالله که همیشه موفق باشید و سلامت

 • بهناز نایینی
  سپتامبر 14, 2023 1:06 ب.ظ

  باسلام و خدا قوت برای اینهمه تلاش پرشور خدا پشت و پناه شما باشه و همیشه در نور باشید.
  بابت تمام آموزشهاتون بسیار بسیار بسیار سپاسگزارم . خیلی مفید بود و بسیار من را نجات داد.
  درست هنوز همه را نتونستم ببینم ولی همین ها که دارم می بینم کلی اطلاعات مفید بهم داد و خیلی سطح آگاهیم را بالا برد.
  نمی دونم چطوری تشکر کنم
  همیشه سلامت و شاد باشید

 • عباس نواصری
  سپتامبر 11, 2023 2:10 ب.ظ

  سلام وقت بخیر، برای طراحی فرم دیدگاه نوشته میتونیم از گرویتی استفاده کنیم؟ مثلا همین فرمی که دارم زیر این مقاله با آن کامنت میزارم؟

 • زهرا پورعباسی
  سپتامبر 10, 2023 10:32 ب.ظ

  سلام وقت بخیر همین 45 جلسه بود آموزش سئو یا نه هنوز ادامه داره؟

 • علیرضا فلاحیه
  آگوست 31, 2023 10:10 ب.ظ

  اقای جبین پور به شخصه واقعا از زحماتی که میکشید و دلسوزانه تدریس میکنید سپاس گذارم .

 • مازیار وخشوری
  آگوست 29, 2023 9:34 ق.ظ

  سلام و درود
  ممنون بابت مطالب و محتوای فوق العاده ایی که ارایه میدهید
  میشه چند تا از بهترین فونت های زبان انگلیسی رو معرفی بفرمایید. من سایتی رو به زبان انگلیسی میخواهم طراحی کنم
  ممنون

 • وحید عبادی
  آگوست 26, 2023 3:30 ب.ظ

  سلام وقت بخیر یه سوال دارم آیا بعد ثبت سایت داخل گوگل زمان میبره تا توسط گوگل شناسایی بشه ؟

 • معراج رشیدی
  آگوست 23, 2023 5:18 ب.ظ

  سلام خدمت شما،
  بنده چند تا سوال از اقای جبین پور داشتم؟

  1- برای سئو ما می تونیم از هوش مصنوعی استفاده کنیم ایا محتوای هوش مصنوعی کپی نیست چون هوش مصنوعی به همه یک جواب می دهد و اگر فرد دیگری همان محتوای ما را بخواهد با هوش مصنوعی بسازد دوباره هوش مصنوعی همان محتوا را نشان می دهد؟

  2- در فایل robot.txt ما چند بار می توانیم از تگ Disallow استفاده کنیم و اگه میشه چطوری باید انجام بدیم؟(طریقه نوشتن کد)

  3- اگه از هوش مصنوعی برای تولید عکس استفاده کنیم ایا اون هم دچار کپی میشه یا نه ؟(برای مثال هوش مصنوعی adobe)

  4- و در اخر اگر بخواهیم یک سایت محتوایی بزنیم و طور منظم هر روز 2 تا محتوا در ان قرار دهیم بعد چند ما به صفحه اول گوگل می اییم و البته اینو میدونم سئو سایت به همین سادگی ها نیست اما فقط می خواستم یک زمان دست من بیاد که بدونم زمان تقریبی رسیدن سایت به صفحه اول رو بدونم .

  خیلی ممنون از سایت فوق العاده شما

  • سلام وقت شما بخیر،

   جناب جبین پور در بخش دیدگاه حضور ندارند و بنده برای پاسخ به سوالات شما در خدمت هستم .
   1 – بله می توانید زیاد هم در موارد مختلف کمک بگیرید ، اما برای تولید محتوا ممکن است مقداری نیاز به بازنویسی هم داشته باشد. در واقع می توانید بخشی از محتوای سایت خود را از این سایت ها کمک بگیرید.
   2 – بله ، محدود به تعداد نیست ،برای فایل robots.txt ما یک آموزش در فایل Robots.txt چیست؟ قرار داده ایم.
   3 – مشکلی ندارد ، اگر تصویر خوب و قابل استفاده می دهد مشکلی ندارد.

   4 – زمان خاصی نمی توان مشخص کرد ، اگر میخواهید در رتبه های برتر باشید ، سعی کنی محتوا با کیفیت عالی تولید نمایید

   با تشکر.

 • معصومه مرمزی پور
  آگوست 23, 2023 12:00 ق.ظ

  سلام ،با گذروندن فقط دوره سئو میشه به درآمد رسید ؟

 • سلام اگر یک سایت محصولات ثابتی داشته باشد و چیز زیادی به آن اضافه نشود آیا بعد از یک بار سئو کردن سایت نیاز به سئوی مجدد برای آن وجود دارد؟

  • کامران قائمی
   آگوست 20, 2023 8:00 ق.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   این مورد حالات مختلفی دارد که می‌تواند آنرا تحت تأثیر قرار دهد که جهت آشنایی بیشتر پیشنهاد می شود با سایت نت بازده در ارتباط باشید.

   با تشکر.

 • بسیار عالی و کاربردی
  از تخصص و صداقت اقای مهندس جبین پور نهایت تشکر را دارم.

 • من الان حدود 1 ماه یکی از سایت هایی که طراحی کردم ، عنوان سایت در رابطه با برنج است اما به دلیل اینکه قالب روی آن نصب کردم محتوای درون آن فروشگاه موبایل و هندزفری است ، برای موتور های جست و جو هم سایت را قابل نمیش گذاشتم ، یکی دیگر از سایت هایی که طراحی کردم حدود دو ماه است که به همین شکل است ، آیا مشکلی برای سایت ایجاد می شود یا کار برای سئو سایت سخت می شود ؟

  • کامران قائمی
   آگوست 20, 2023 8:17 ق.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   با توجه به اینکه داده های داخل سایت های آماده نمایشی است پیشنهاد می شود در ابتدا تیک گزینه عدم دسترسی موتورهای جستجو را در سایت خود فعال فرمایید و بعد از جایگزینی داده ها تیک عدم دسترسی را بردارید.

   با تشکر.

 • امیر هاشمی
  آگوست 16, 2023 10:07 ب.ظ

  سلام وقت بخیر. من آنالیز موتور های جست و جوی سایت رو بستم فعلا . چون سایتم هنوز تکمیل نیست . این رو هم اضافه کنم که سایتم فروشگاهی هست . سوال اینکه بهتره همه محصولات رو داخل سایت اپلود کنم و بعد انالیز رو فعال کنم؟ یا چون ترتیب و نظم در انتشار محتوا مهم هست این کار رو نکنم؟

  • کامران قائمی
   آگوست 17, 2023 6:14 ب.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   در صورتیکه سایت شما طراحی شده و فرایند تولید محتوا را آغاز کردید می توانید دسترسی بررسی را فعال کنید تا گوگل سایت را اسکن کند و حتما نیاز نیست تمام محصولات را درج و سپس این ویژگی را فعال نمایید. در خصوص نظم نیز می توانید چند محصول را زمانبدی کنید تا در زمان تعیین شده بصورت خودکار منتشر شوند، نظم در تولید محتوا نیز می تواند تا حدی موثر باشد اما مهمتر از آن تولید محتوای جذاب و کاربردی می باشد.

   با تشکر.

 • مهیار سلیمانی
  آگوست 15, 2023 2:30 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  بنده یک سوال داشتم در مورد دوره رایگان طراحی سایت و seo که اینجا برای کاربران گزاشتید بعد از دیدن این دو دوره آیا میشه از این 2دوره درآمد هم کسب کرد
  ممنونم اگر پاسخ دهید
  با تشکر

  • کامران قائمی
   آگوست 17, 2023 7:41 ب.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   بله شما در این دوره ها با حوزه های ذکر شده آشنا می شوید و می توانید پروژه دریافت و برای خود درآمد داشته باشید مثل خیلی از دوستانی که این اتفاق برایشان افتاده است.

   با تشکر.

 • سینا کشوری
  آگوست 14, 2023 11:56 ب.ظ

  سلام بعد از دوره اموزشی طراحی سایت باید حتما سئو رو بلد باشیم یا نیازی نیست و اینکه برای یادگیری سئو باید انگلیسی در چه حد باشد؟

  • کامران قائمی
   آگوست 17, 2023 6:48 ب.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   سئو در حوزه طراحی سایت می تواند کمک کننده باشد و پیشنهاد میشود. تا حدی نسبی آشنایی با زبان انگلیسی مناسب است و ابزارهای آنلاین مانند مترجم گوگل در این مورد می تواند کمکتان کند.

   با تشکر.

 • رادمهر باوندپور
  آگوست 13, 2023 4:02 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  من طبق آموزش استاد فایل و در هاست آپلود کردم ولی این پیام میاد.
  Your verification file was not found in the required location.

 • با سلام
  ممنون از دوره خوب و کاملتون مهندس جبین پور عزیز.
  امیدوارم همیشه سلامت و پیروز باشید.

 • سلام ممنون از دوره بسیار عالی و موفیدتون میخواستم بدونم که برای تولید محتوا و یک نوشته خوب میشه از هوش مصنوعی کمک بگیریم یا نه؟

 • رادمهر باوندپور
  آگوست 9, 2023 3:26 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  من در وریفای کردن سایتم همه ی مراحل گفته شده رو انجام دادم ولی سایت سرچ گوگل ارور میداد
  اگه میشه راهنمایی کنید.

 • ابوالفضل انباز
  آگوست 8, 2023 11:46 ب.ظ

  چطور میتونم درآمد داشته باشم با سئو ؟ چقدر در ماه

  • کامران قائمی
   آگوست 9, 2023 1:27 ق.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   حوزه سئو درآمد متغیری دارد که با توجه به دانش و تخصص هر فرد می‌تواند متفاوت باشد. در این حوزه موارد متعددی مانند تولید محتوا ، سئو سایت ها، بررسی سئو سایت ها و… میتوانند درآمد خوبی را برای افراد داشته باشند.

   با تشکر.

 • زهرا معینی
  آگوست 8, 2023 12:57 ق.ظ

  وقت و لحظتون بخیر .
  سپاس از اقای جبین پور و همکارانشون بابت این محتوای اموزشی عالی.

  سوالی که ازتون داشتم این هست که قصد دارم در ازمون استخدام کارشناس seo شرکت کنم , چیزی که ذهنم رو درگیر کرده این هست که این دوره تا چه حد میتونه برای چنین ازمون هایی پاسخ گو باشه؟
  و اینکه ایا اموزش های این دوره کافیه؟(تقریبا دو فصل از اموزش ها رو دیدم)

  • کامران قائمی
   آگوست 8, 2023 2:26 ق.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   دنیای سئو بزرگ و جذاب است و در این آموزش ها تا حد زیادی با مفاهیم و مبانی سئو آشنا خواهید شد که میتواند به شما در این خصوص کمک کند.

   با تشکر.

 • خانم خانمی
  جولای 31, 2023 11:09 ب.ظ

  سلام
  خسته نباشید
  یک دوره جامع سیو بر پایه رنک مث میذارین

 • حسین عباسی اقدم
  جولای 28, 2023 6:13 ب.ظ

  سلام و عرض ادب
  بسیار متشکرم از آقای مهدی جیبن پور عزیز
  آقا یک سوال ، آیا میشه از افزونه های تولید محتوای هوش مصنوعی مثل چت جی پی تی ChatGPT برای تولید محتوا استفاده کرد و امتیاز منفی از گوگل دریافت نکرد و سایت رو با تولید مقاله های هزار کلمه ای آورد بالا ؟ البته که هوش مصنوعی فعلا دقیق نمیتونه اونچیزایی که شما در آموزشهاتون اشاره کردید رو دقیق انجام بده ولی فقط متن تایپ شده 1000 کلمه ای درستی رو تولید کنه مابقی رو خودم کامل میکنم مثلا لینک داخلی دادن تصاویر سئو شده درج کردن و …
  فقط میخوام بدونم میتونم از افزونه ChatGPT استفاده کنم یا نه ؟ دوستانی هستند که استفاده کردند و نتایچ خوبی گرفته باشند که سایتشون از نظر سئو اُرگانیک بالا اومده باشه ؟
  سپاسگزارم .

  • کامران قائمی
   جولای 29, 2023 6:37 ب.ظ

   سلام و وقت بخیر.

   در رابطه با سوال مرتبط با موضوع سئو شما، بهتر است که از سایت دیگر ما، نت بازده استفاده نمایید. در این سایت خدمات سئو و مشاوره رایگان سئو ارائه می شود.
   شما می توانید درخواست مشاوره و سوالات به این صورت را در آی دی تلگرام : @netbazdeh_support ارسال کرده و در ارتباط باشید.

   با آرزوی موفقیت برای شما .

 • سلام این دوره کامل هست . و از سایت moz هم توضیح دادین ؟ میتونیم با این دوره رتبه سایت مون بیاریم بالا ؟

 • محمد غنی زاده
  جولای 26, 2023 12:48 ب.ظ

  سلام خدمت شما تیم ابزار وردپرس من چندین دوره از جمله خود دوره شما رو دنبال کردم و همزمان هم توی یه شرکت کارآموزی میکنم،به نظرتون کار درستیه که من بخوام از همین الان پروژه گرفتن رو هم شروع کنم یا نه؟

 • محمد سجاد توکل
  جولای 25, 2023 2:02 ق.ظ

  سلام این آموز ش با متود ها و ایزار های جدید مطابقت داره؟ نوشتید 2023 ولی از الکسا استفاده کردید در آموزش هاتون…

 • نازنین کنعانی
  جولای 23, 2023 8:49 ب.ظ

  سلام این آموزش ادامه داره؟

 • محمد ضحاکی
  جولای 19, 2023 11:31 ب.ظ

  این دوره چه زمانی ضبط شده و با تغییرات جدید سئو همخوانی داره؟

 • یزدان تیموری
  جولای 18, 2023 4:57 ب.ظ

  ایا اگر مطالب یکی از محتواهای سایت را بوسیله کپی مطالب از چندین سایت باشه ایا باز هم شامل قوانین کپی رایت می شود و برای سئو تاثیر منفی دارد؟

  • کامران قائمی
   جولای 19, 2023 8:52 ق.ظ

   باسلام خدمت شما

   این مورد شاید کپی در نظر گرفته نشود اما پیشنهاد نیز نمیشود. توصیه میکنیم مقالات مختلف را بررسی و ضعف های آنها را شناسایی و علاوه بر ایجاد محتوایی تازه ضعف های آنها را نیز پوشش دهید. مثلا اگر رقبا از ویدیو استفاده نکردند شما این مورد را نیز در محتوای خود ارایه نمایید.

   از حضور شما ممنونیم.

 • عرض سلام خدمت استاد جبین پور و تیم خوبتون
  استاد خدا براتون خوب بخواد،مرسی بابت تمام اموزش های خوب و کاملتون

 • سلام و درود
  برای سایت فروشگاهی که طراحی اون تموم و محصول هم درج شده اما مقالاتش هنوز آماده نشده، سایت رو تا زمان آماده شدن مقالات بهتره غیر فعال کنیم؟ یا سایت رو بالا بیاریم و کم کم مقالات رو درج کنیم؟

 • موفق باشید

 • پیام دهقانی
  جولای 15, 2023 4:47 ب.ظ

  با اختلاف بهترین تیم تولید محتوی و همچنین پشتیبانی از محصولات رو دارین، بشخصه تا امروز به بیش از 20 طراح وبسایت شما رو معرفی کردم و از هرکدوم چیزی جز کامنت مثبت راجع به شما ندیدم، خیلی ماهین دم همتون گرم

 • سلام و عرض ادب
  90 درصد صفحات سایتم (به جز صفحه اصلی) از توی نتایج گوگل که بازشون میکنم ارور Your connection is not private میده میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟
  ممکنه از این باشه که سایت فروشگاهیم گواهی ssl نداشته باشه؟

 • یونس ربیعی
  جولای 9, 2023 8:21 ب.ظ

  ممنون از سایت خوب شما با ارزوی بهترین ها برای شما

 • محمداسماعیل فیضی
  جولای 9, 2023 1:40 ق.ظ

  ایا برگه های سایت نیاز به سئو شدن دارند؟برچسبها چه طور؟واینکه ایا برای هربرچسبی که میزنیم باید محتوا بنویسیم؟

  • کامران قائمی
   جولای 10, 2023 8:59 ق.ظ

   با سلام و درود
   برگه ها نیز در سایت ها مهم هستند و بایستی با توجه به کاربرد آنها درصورت نیاز سئو شوند. در استفاده از برچسب ها بایستی دقت شود و این مورد در صورت عدم استفاده صحیح ممکن است مشکل ساز باشد که پیشنهاد می‌شود با مجموعه نت بازده در این مورد تماس حاصل فرمایید.
   با تشکر از همراهی شما

 • محمداسماعیل فیضی
  جولای 9, 2023 1:38 ق.ظ

  سلام اگر محتوای کپی را ادیت کنیم بازم تا ثیر منفی دارد

  • کامران قائمی
   جولای 10, 2023 8:57 ق.ظ

   باسلام خدمت شما

   این مورد توسط ما پیشنهاد نمی‌شود، اما شما میتوانید محتوای مختلفی که برای حوزه شما در سایت های رقیب ارایه شده است را بررسی کرده و ببینید که آنها چه کمبودهایی در خود دارند و علاوه بر اینکه اطلاعات خود را در محتوا وارد میکنید این کمبود ها را نیز در محتوای خود رفع کنید.

   از حضور شما ممنونیم.

 • برهان مرادی
  جولای 8, 2023 7:12 ب.ظ

  سلام وقت بخیر

  من یک وبسایت دارم موقع نتایج در گوگل اول اینکه صفحه اصلی نشون داده نمیشه و صفحه ای نشون داده میشه که برگش رو حذف کردیم و از گوگل سرچ کنسول هم درخواست حذف دادیم ولی هنوز هست باید چیکار کنیم؟

  و مورد دوم چه کاری انجام بدیم که لوگو موقع سرچ در صفحه گوگل کنار لینک بیاد در گوگل سرچ کنسول هم رفتیم گزینه enhancements وجود نداشت حتی افزونهSchema هم نصب هست باید چیکار کنیم؟

  • کامران قائمی
   جولای 10, 2023 10:25 ق.ظ

   درود بر شما جناب مرادی عزیز
   در ابتدا شما بایستی سئو و محتوای صفحه اصلی خود را بصورت کامل و صحیح انجام داده باشید تا گوگل آنرا بهتر ایندکس و بررسی نماید. همچنین میتوانید از بخش url inspection در کنسول درخواست بررسی سریع را به گوگل ارسال فرمایید. در خصوص حذف برگه اگر از ابزار Removals استفاده کردید گاهی اوقات ممکن است چند روز زمانبر شود.
   در خصوص مورد بعدی شما میتوانید از منو پیشخوان به نمایش و سپس سفارشی سازی بروید. در قسمت هویت سایت بایستی تصویری را در بخش نمادک تنظیم نمایید تا بعد از مدتی در نتایج نمایش داده شود.
   باتشکر از همراهی شما

 • فاطمه امام جمعه
  جولای 8, 2023 4:17 ب.ظ

  با سلام خیلی ممنون از آموزش خوب وکاملتان. انشالله خداوند متعال در زندگی برایتان خیر وبرکت فراوان عطا کند.

 • فرزاد محسنی
  جولای 6, 2023 11:36 ب.ظ

  سلام وقت بخیر . این آموزش های سئو ، مربوط به چه سالی هستن ؟ با تشکر

  • سلام و عرض ادب وقت شما بخیر
   ویدئو ها ماه های قبل تهیه شده است ، اما با گذشت زمان کارایی خود را از دست نمی دهد ، بلکه این موارد را باید بیشتر و بهتر رعایت کرد. زیرا گوگل باز حرفه ای تر می شود.
   سئو همین مواردی است که بیان شده است و چیز دیگری نیست.
   البته کار های دیگری هم بر روی سئو موثر است ، اما مهم ترین موارد آن را ما در همین اموزش ها بیان کرده ایم.

 • خانم خانمی
  جولای 5, 2023 7:45 ب.ظ

  سلام یک دوره سیو رنک مث میذارید هیچ سایتی نداره و مدرس مرجع میشین 0همه اول ب سایت شما مراجعه خواهندکرد) – یواستو همه درس دادن و دیگه کاربردی هم نیس

 • پریا نوروزی
  جولای 1, 2023 9:00 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  آیا میشه با استفاده از سعو سایت خودمون رو بالا تر از سایت هایی که دارای تبلیغات گوگل ادز هستند بکشیم؟؟
  ینی سایت ما بالاتر از سایت هایی که دارای حامی مالی هستند قرار بگیره؟

  • کامران قائمی
   جولای 5, 2023 10:15 ب.ظ

   باسلام خدمت شما

   گوگل ادز بخشی است که توسط گوگل ارایه شده و مواردی که در این نواحی ظاهر میشوند ثابت هستند و امکان نمایش لینک در بالای آنها وجود ندارد

   از حضور شما ممنونیم.

 • پوریا حاجی مومن
  ژوئن 29, 2023 4:06 ق.ظ

  سلام با خریذ سایت اماده و نصب افزونه سئو
  برنامه ما چطوریه؟ باید بزنیم صفحات ایندکس بشن بعد عکسا متنا و محصولاتی که شما واسه سایت اماده گذاشتید رو تغییر بدیم یا اول تغییر بدیم بعد ایندکس کنیم ؟

  • کامران قائمی
   جولای 5, 2023 7:09 ب.ظ

   باسلام خدمت شما

   همانطور که در آموزش وردپرس نیز توصیه شده ، بهتر است تا طراحی شدن کامل سایت آنرا در حالت تعمیر قرار دهید و بعد از پایان طراحی پروژه حالت تعمیر را غیرفعال و سایت را در دسترس کاربران و موتورهای جستجو قرار دهید.

   از حضور شما ممنونیم.

 • خانم خانمی
  ژوئن 28, 2023 10:53 ق.ظ

  سلام این اموزش سئو جامع بر اساس رنک مث است یا یواست

 • برهان مرادی
  ژوئن 25, 2023 10:52 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  با دیدن این اموزشات میتونیم سئوسایت وردپرس رو بخوبی یاد بگیریم و روی سای های خودمون و بقیه انجام بدیم؟
  و تو صفحه اول گوگل سایتا نمایش داده بشه

 • وقت شما بخیر .
  ببخشید ایا میشه بدون مدرک هم کارشناس سیو شد؟
  وایا این دوره سیو شما کامله و به دوره دیگری نیاز نیست؟

  • علی حیدری
   ژوئن 25, 2023 8:53 ق.ظ

   وقت شما بخیر
   مهم تر از مدارک ، تخصص و تجربه است. باید بتوانید نیاز یک کاربر برای سئو را مرتفع نمایید.
   ما مهم ترین موارد سئو را آموزش داده ایم. سئو درس های دیگری هم دارد که بعد از مشاهده دوره اصلی که همین دوره است ، کم کم با جزئیات آن هم آشنا می شوید.

 • سلام و قت بخیر
  ببخشید ایا بعد از دیدن دوره شما میشه درامد کسب کرد از سیو و حرفه ای شد و یا چیرز دیگه ای هم برای سیو نیازه؟

 • الهام قلی زاده
  ژوئن 10, 2023 8:00 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  آیا برای رفع خطاهای گوگل سرچ کنسول توضیح داده شده؟
  سمت core web vitals و mobile.
  میخواستم از صفر دوره رو ببینم و مطمئن شم.
  ممنون میشم پاسخ دهید

 • فاطمه حیدری
  ژوئن 6, 2023 11:02 ب.ظ

  سلام روز بخیر.من طراحی سایت با وردپرس رو به طور کامل بلدم و سایتمو طراحی کردم.ولی وقتی توی گوگل گوشیم یا لپ تاپم اسم سایتمو سرچ می کنم،از صفحه خارج میشه واصلا سایتمو نمیاره.ولی توی بروزر کیوی سایتمو بالا میاره.دلیلش چیه؟
  من یه پروژه گرفتم ولی هنوز شروع به کار نکردم چون بنظرم اول باید سایت خودمو اوکی کنم بعد برای مشتری کارکنم.ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

  • علی حیدری
   ژوئن 7, 2023 10:57 ق.ظ

   باسلام خدمت شما

   مورد فنی است و باید با پشتیبانی قالب و یا افزونه های خود در ارتباط باشید.
   در خرید های شما محصولی مشاهده نمی شود که بتوانید با پشتیابنی ابزار وردپرس برای بررسی در ارتباط باشید.

   از حضور شما ممنونیم.

 • سهند کریمی
  ژوئن 6, 2023 1:05 ق.ظ

  با سلام
  من میخوام این دوره رو شروع به یادگیری کنم فقط چن تا سوال داشتم ،فعلا این دوره کامله و احتیاج به چیز دیگه ای نداره و سوال بعدی کسی میتونه از این طریق برای ادامه تحصیل به خارج بره

  • علی حیدری
   ژوئن 6, 2023 11:10 ق.ظ

   باسلام خدمت شما

   ما در این آموزش سعی کردیم مهم ترین نکات مربوط به سئو را آموزش دهیم. با تکرار و تمرین البته می توانید پروژه های سئو از داخل و یا خارج بگیرید.

   از حضور شما ممنونیم.

 • علی وکیلی
  ژوئن 4, 2023 3:55 ب.ظ

  با سلام ، مابین cdn شناخته شده شما کدوم را پیشنهاد میدین؟ cloudflare &jsdeliver &jquery cdn

  بنده منبع راهنمایی برای اتصال سایت وردپرسی به دو cdn به نام های jsdeliver &jquery cdn پیدا نکردم ممنون میشم در این زمینه بنده مطلع بفرمایید.

  • علی حیدری
   ژوئن 6, 2023 5:23 ب.ظ

   باسلام خدمت شما

   ابتدا باید نیاز خود را بررسی کنید. اگر سایت شما فارسی است و کاربران فارسی زبان، هیچ کدام از این ها نیاز نیست. اگر برای افزایش سرعت لود سایت هم می خواهید باز هم نیاز نیست.
   اما اگر دلایل دیگری دارد و یا مورد حملات شدید DDos قرار گرفته اید، که البته این را هم برخی شرکت های هاست دارند، استفاده از سیستم ابر آروان، می تواند مناسب باشد.

   از حضور شما ممنونیم.

 • حمداله عمادی حیدری
  می 31, 2023 10:36 ق.ظ

  سلام
  یه سایت هست که وقتی در گوگل جستجو میزنم، در صفحه ی ده جستجوی گوگل هم نمیاد. آیا این ربطی به سئو دارد؟ با اینکه سایت حدود چند سالی هست که فعال می باشد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • علی حیدری
   می 31, 2023 4:58 ب.ظ

   باسلام خدمت شما

   نتایج سئو دقیقاً مربوط به سئو سایت است..پیشنهاد می شود که برای مشاوره سئو با سایت نت بازده ، همکاران سئو ما در ارتباط باشید.

   از حضور شما ممنونیم.

 • سعيده ولدان
  می 30, 2023 7:24 ب.ظ

  با سلام، من قصد دارم سئو رو یاد بگیرم ، این دوره به صورت کامل جوابگو هست برای کار واقعی؟ یا باید دوره پیشرفته تری هم بعد از این بگذرونم؟ چون دوره هایی با قیمتهای حدود 10 میلیون تومان برای سئو هست…

  • علی حیدری
   می 31, 2023 8:58 ق.ظ

   سلام و عرض ادب
   الزاماً برای یادگیری نیازی به هزینه نیست. مهم ترین مواردی که برای سئو بوده است در این دوره رایگان آموزش شده است.
   البته حتماً موارد و جزئیات دیگری هم هست که باید رعایت شود ، اما اصل موارد بیان شده است.

 • مصطفی هاشمی
  می 28, 2023 5:35 ب.ظ

  سلام خسته نباشید خیلی ممنون بابته دوره های خوب و کارسازتون میخواستم بدونم دوره ساخت لوگو دارید

 • مدير ميزبان راد
  می 28, 2023 2:41 ق.ظ

  با سلام
  من دامنه اى دارم كه .ir او ثبت شده و داره فعاليت مى كند
  من دامنه .com همان دامنه را دارم از نظر سئو مشكلى ندارد؟؟

  • علی حیدری
   می 28, 2023 5:24 ب.ظ

   سلام و عرض ادب وقت شما بخیر
   ممکن است در رابطه با ایندکس شدن سایت کمی چالش وجود داشته باشد. ضمن اینکه بهتر است که دامنه ای انتخاب نمایید که قبلا استفاده نشده باشد.
   با اینحال بهتر است که با همکاران متخصص سئو ما در سایت نت بازده در تماس باشید.
   با تشکر.

 • ایناز غفاری
  می 26, 2023 2:21 ب.ظ

  بینهایت از شما ممنونم خیلی زحمت کشیدید خیلی ممنون این اطلاعات رو به صورت رایگان در اختیار همه قرار میدین موفق و سربلند و سلامت باشید.

 • غلامرضا بازیار
  می 22, 2023 9:01 ق.ظ

  سلام. تشکر فراوان از زحماتی که کشیدید و این آموزش ها رو به صورت رایگان قرارمیدید خدا بهتان سلامتی بدهد. می خواستم بدانم نیاز است این آموزش ها همیشه رایگان میماند یا برای مدتی است. اگه معلوم نیست تا سریع همه اونا را دانلود کنم چون خیلی زیاد است. اگر هست تا همیشه از سایت شما به صورت آنلاین استفاده کنم.

 • عبدالحکیم ریگی
  می 20, 2023 10:12 ب.ظ

  استاد جان دست و پنجگت درد مکنت

 • پریسا رزاقی
  می 16, 2023 11:26 ب.ظ

  سلام و قتبخیر ….. من تمام آموزش رو دیدم و فقط خواستم خسته نباشید بگم خدمت تمام تیم و بخصوص اقای جبین پور … بشدت اموزش کامل و عالی بود ونحوه تدریس بشدت روان و قابل فهم و بدور از حاشیه… واقعا مچکرم انشالله بقیه دوره هارو هم به زودی بتونم ببینم و تمام کنم .. خسته نباشید مجددا

 • عرفان خیرخواه
  می 16, 2023 12:08 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من میخواستم طراحی سایت با ورد پرس را به طور کامل یاد بگیرم.
  باید به چه ترتیبی دوره های آموزشی را ببینم
  اول سئو ببینم بعد ووکامرس بعد ورد پرس یا اول ورد پرس بعد بقیه دوره ها
  لطفا ترتیب آموزش رو بگید
  ممنون

  • علی حیدری
   می 21, 2023 3:35 ب.ظ

   سلام و عرض ادب وقت شما بخیر
   اول آموزش وردپرس را مشاهده نمایید.
   بعد از آن آموزش المنتور و ووکامرس و سئو البته با هم نیز مشکلی ندارد.. دیگر آموزش ها را هم مشاهده نمایید.
   مهم یادگیری وردپرس است

 • محمد مهدی نادری
  می 14, 2023 2:33 ب.ظ

  این دوره کلا 6 فصله یا بازم فصل جدید داره؟
  و اینکه این 6 فصل ببینی اوکیی برای کار؟

  • علی حیدری
   می 21, 2023 4:37 ب.ظ

   باسلام خدمت شما

   بله دوره همین است و اگر اضافه شود در ادامه قرار می گیرد.
   برای یادگیری اصول اصلی سئو مناسب است. می توانید با این آموزش ها سایت خود را سئو نمایید.

   از حضور شما ممنونیم.

 • نیلوفر زندی
  می 9, 2023 10:15 ب.ظ

  ممنون از مطالب خوبتون .

 • محسن امینی
  می 7, 2023 12:28 ب.ظ

  سلام
  از آموزش های خوبتون درباره سئو بی نهایت متشکرم .

 • یاسان رضی
  می 1, 2023 8:52 ب.ظ

  با سلام و خسته نباشید
  این آموزش برای سایت های کدنویسی شده هم کاربرد داره و کامل هست؟ یا فقط برای سایت های وردپرس هست؟

  • علی حیدری
   می 2, 2023 10:13 ق.ظ

   باسلام خدمت شما

   اصول اصلی سئو در هر سایتی یکی است. در سایت های کدنویسی، موارد مربوط به تگ های سئو و … را باید در کدنویسی وارد نمایید ، اما در وردپرس از افزونه استفاده می شود.

   از حضور شما ممنونیم.

 • مریم خزاعی
  آوریل 30, 2023 10:28 ق.ظ

  واقعا سریع و به موقع جواب میدین خیلی ممنونم.

 • مریم خزاعی
  آوریل 30, 2023 7:35 ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  برای از بین بردن صفحات ضعیف و غیر قابل استفاده حذف کردن بهتر است یا ریدایرکت؟

  • باسلام خدمت شما

   اگر صفحه ای به طور کامل غیر قابل استفاده باشد و هیچ محتوای مفیدی برای کاربران ارائه ندهد، بهترین روش حذف آن است. این به دلیل این است که هدررفت منابع صفحه و وقت کاربران در دسترس نیست.

   اما، اگر صفحه دارای محتوای مفید است ولی به دلیل عواملی مثل تکراری بودن یا نارضایتی از جنبه های ظاهری، قابلیت استفاده ندارد، بهتر است از ریدایرکت استفاده کنید تا کاربران به صفحه مربوطه هدایت شوند و هنگام جستجوهای بعدی، بتوانند بهترین نتیجه را ببینند.

   بنابراین، تصمیم گیری بین حذف و ریدایرکت، همیشه باید بر اساس صحت محتوای صفحه و منابع موجود انجام شود.

   از حضور شما ممنونیم.

 • علیرضا شهریار
  آوریل 27, 2023 2:51 ب.ظ

  سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم که چجوری میشه نوشته ها یا همون مقالات رو به طور خودکار انتشار داد ؟

 • با سلام و تشکر از اموزش های خوبتان….
  ایا مقالات ترجمه از سایت های انگلیسی هم جز محتوای کپی حساب می شوند؟ یا خیر؟

فهرست